EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Adobe Photoshop Lightroom 4.4 Camera Raw 7.4 + Keygen [PL]

Dodał: Megan10 5 Kwiecień 2013 15:15


Adobe Photoshop Lightroom 4.4 Camera Raw 7.4 + Keygen [PL]

Adobe Photoshop Lightroom 4.4 Camera Raw 7.4 + Keygen [PL]


Rozmiar: 386 MB
Producent: Adobe Systems Incorporated


Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawie? katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć.

Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawie?, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliże?, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na "dostrojenie" zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów.

Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymaga?, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Wersja Lightroom 4 została zmodernizowane od podstaw z myślą o szybkości działania i czasie reakcji. Dodano funkcję podglądu i ustawienia zapewniające użytkownikowi szybki dostęp do funkcji sortowania i wyszukiwania obrazów. Mechanizm przetwarzania plików surowych wyposażony został w system redukcji szumów i narzędzia poprawiające ostrość. Dodatkowo użytkownicy mogą zarządzać plikami wideo DSLR i importować je oraz korzystać z funkcji wyświetlania zdjęć bezpośrednio po ich zarejestrowaniu aparatem (Tethered Shooting, dostępne w wybranych aparatach firmy Nikon i Canon).

Ligtroom 4 zawiera narzędzia umożliwiające kontrolę nad luminancją i redukujące szum koloru, które pomagają uzyskać wyraźniejsze zdjęcie z prześwietlonych lub niedoświetlonych obrazów, przy zachowaniu tego samego poziomu szczegółów. Funkcja automatycznej korekcji obiektywu może znacznie poprawić uzyskane rezultaty, niezależnie od obiektywu. Użytkownicy mogą zastosować profile korygujące niepożądane zniekształcenia geometryczne, barwne i efekt winiety, które większość obiektywów wywołuje na zdjęciach. Fotografowie mogą również korzystać z narzędzia do prostowania, zapewniającego lepszą perspektywę pionową i poziomą, dodatkowych fabrycznych ustawie?, umożliwiających zastosowanie bardziej fotograficznych stylów korekcji oraz trzech nowych współczesnych stylów winiety oraz efektu ziarna, zapewniających bardziej naturalny wygląd obrazów.

W nowej wersji rozszerzono również opcje zarządzania zdjęciami, dodając nowe funkcje publikowania albumów na internetowych portalach publikujących zdjęcia. Użytkownicy portalu Flickr mogą synchronizować swoje konta z oprogramowaniem Lightroom przy pomocy jednego kliknięcia. Integracja z dodatkowymi portalami publikującymi zdjęcia jest możliwa za pomocą dodatkowych modułów innych producentów. Możliwość dostosowania układów wydruku zapewnia większą kontrolę nad sposobami prezentowania ostatecznych wersji zdjęć przez fotografów, a nowe funkcje zarządzania znakami wodnymi, obejmujące opcje modyfikowania tekstu, rozmiaru, położenia i stylu znaku wodnego, dają większą swobodę oznaczania prac, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Oprogramowanie Lightroom 3 zawiera obecnie również opcję eksportu pokazów slajdów w formie plików wideo i możliwość dodania dźwięku i ekranów tytułowych.


Instalacja programu:


Instalacja spolszczenia:


##DOWNLOAD##
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Użytkownik VIP

dorota9600Użytkownik

#1 | Dodany: 10 Kwiecień 2013 03:18

Szkoda zachodu ze ściąganiem programu, nie ma klucza . Chyba nie myślisz że , jesteś zabawny z tą beznadziejną grafiką zamieszczoną w Keygene .
Użytkownik VIP

miedziany5000Użytkownik

#2 | Dodany: 11 Kwiecień 2013 22:49

Wszystko działa . Dorota9600 widze ze twoja wiedza jest słaba , klucz jest i wszystko , trzeba tylko główką popracowac a nie na łatwizne.
Użytkownik VIP

luk1805Użytkownik

#3 | Dodany: 15 Kwiecień 2013 13:42

Wydaje mi się że plik uszkodzony.
Użytkownik VIP

roblinUżytkownik

#4 | Dodany: 28 Lipiec 2013 12:21

Rozmiar 386 MB, gdy program ma ponad 780? Jakieś modyfikacje? W opisie mowa o LR 3... ??
Użytkownik VIP

michala1308Użytkownik

#5 | Dodany: 31 Lipiec 2014 18:11

[size=4]Adobe Photoshop Lightroom 5.4 [PL] crack[/size]


[SIZE="4"]Download[/COLOR][/SIZE]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.