EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

CorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 / 64 bit PL / polska wersja językowa

Dodał: GHunter 16 Kwiecień 2013 07:20
CorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 / 64 bit PL / polska wersja językowaCorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 /  64 bit PL / polska wersja językowa


Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X6 - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint X6 - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE X6 - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite X6 w ko?cu trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosowanie ligatur czy ornamentów, przy zachowaniu przenośności. Podobne możliwości wprowadzone zostały w narzędziach do obsługi języków z Azji i Bliskiego Wschodu. Ciekawie zapowiada się również narzędzie Color Harmonies, które pozwoli stworzyć jednym kliknięciem paletę kolorów dopełniających dla już wybranych, oraz modyfikować całą paletę kolorystyczną projektu z zachowaniem różnic między odcieniami. Do palet narzędzi dołączyła ponadto paleta stylów obiektów, z poziomu której łatwo można zmieniać kontury, wypełnienia, styl tekstu, kolory i inne atrybuty obiektów należących projektu. Ulubione style można zapisywać i zbierać w katalogi do wykorzystania w innych projektach. Jeśli zaś chodzi o samo modyfikowanie kształtów, cztery nowe narzędzia pozwolą wydobyć ze zwykłych figur geometrycznych coś niezwykłego dzięki możliwości wyciągania spirali, ręcznego rozmazywania oraz przyciągania i odpychania krawędzi od pędzla.

Firma Corel w tej wersji pakietu wprowadziła także zupełnie nowe narzędzia do projektowania stron internetowych w ramach aplikacji Corel Website Creator. W kwestii projektowania na potrzeby wydruku również trochę się zmieniło — ramki PowerClip pozwolą zarezerwować miejsce w projekcie dla tekstu lub grafik, możliwe jest również podejrzenie jak będzie układał się tekst w projekcie oraz łatwe numerowanie stron. W kolekcji wypełnie? znalazły się nowe bitmapy, oraz ciekawe wypełnienia wektorowe z przezroczystym tłem. Podobnie, jak inne nowe produkty firmy Corel, również pakiet Corel Draw Graphics Suite X6 jest w pełni 64-bitowy.

Pobierz, wypakuj [archiwum 7zip], zamontuj / wypal, zainstaluj używając keygena z paczki, uruchom program wybierz aktywację telefoniczną, wklej kod do keygena, wygeneruj klucz aktywacji, zatwierdź.
CorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 /  64 bit PL / polska wersja językowa

1 link - pobierasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


CorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 /  64 bit PL / polska wersja językowa

Informacja dla 'młodych gniewnych' oraz 'starych wkur******':

Je?li masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spó?nia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.

CorelDRAW Graphics Suite X6 16.0.0.707 SP1 32 /  64 bit PL / polska wersja językowa


Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 16 Kwiecień 2013 07:20

brawo

tongue
Użytkownik VIP

fibonacciUżytkownik

#2 | Dodany: 16 Kwiecień 2013 10:09

Kotlet sprzed roku, ostatnia wersja CD GS X6 16.2.0.998 bully
Użytkownik VIP

ikcinbotsUżytkownik

#3 | Dodany: 16 Kwiecień 2013 13:58

Nie tylko nie ten hosting
Adam
Użytkownik VIP

bluewhiteUżytkownik

#4 | Dodany: 19 Kwiecień 2013 19:29

====>>>> LINKI PADŁY <<<<====
można prosić na EGOFILES?
Użytkownik VIP

wixUżytkownik

#5 | Dodany: 13 Listopad 2013 12:36

Nie da sie tego pobrac... Mozna prosic o inny hosting ?
Użytkownik VIP

solderingUżytkownik

#6 | Dodany: 2 Luty 2014 17:13

Treść komentarza została usunięta z powodu naruszenia/łamania regulaminu/reguł.
***Bardzo proszę poczytać o prawidłowym kodowaniu linków / Linki kodujemy hide/code code/hide ***
Suttree
Użytkownik VIP

Yacek78Użytkownik

#7 | Dodany: 3 Czerwiec 2015 20:39

nie ma co narzekać, każdy wie, z 5srantastic nie da się ściągać, bo to gówno nad gównami!!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.