EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

LeaderTask 7.6.3 (PL) - Key

Dodał: Elziomo 16 Marzec 2013 15:22


LeaderTask 7.6.3 (PL) - Key


LeaderTask 7.6.3 (PL) - Key

LeaderTask jest wszechstronnym systemem do zarządzania projektami, zadaniami, kontaktami, czy pocztą e-mail:

Cechy:
- Klient poczty e-mail
- Zarządzanie informacjami osobistymi
- Kalendarz
- Książka adresowa
- Pamiętnik
- Harmonogram
- Notatnik

Co zyskasz korzystając z LeaderTask?:

Zadania
Możesz zorganizować swoje listy zada? tworząc struktury drzewa. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy masz dużo na głowie. Układ drzewa pozwala odwzorować hierarchię kolejnych zada? i realizować je po kolei. Gdy raz zaplanujesz pracę, Twój organizer sam poprowadzi Cię do celu.
spotkania

Spotkania
LeaderTask pozwala dogodnie planować terminy spotka?, narad, czy briefing'ów. Po prostu wpisz odpowiednią informację w tabelce kalendarza lup przeciągnij wcześniej wprowadzone zadanie. Możesz bez trudu stworzyć lub zmodyfikować własny plan dnia/tygodnia/miesiąca.
projekty

Projekty
Sekcja "Projekty" w Organizerze LeaderTask pomoże Ci usprawnić pracę nad Twoimi najważniejszymi projektami. Każdemu z nich wyznaczysz cel, termin realizacji, dobierzesz wykonawcę i opatrzysz jasnym komentarzem. Dzięki tej sekcji w prosty sposób będziesz także na bieząco kontrolować postępy w dążeniu do wyznaczonych celów.

Przypomnienia
System przypomnie? nie pozwoli Ci przeoczyć żadnego z nadchodzących, ważnych wydarze?: urodziny bliskiej osoby, ważne spotkanie, czy inny istotny dla Ciebie termin. W LeaderTask możesz zarówno skorzystać z przypomnie? automatycznych, jak i ustawić je ręcznie wg własnych preferencji.
priorytety

Priorytety
LeaderTask pozwala na zdefiniowanie swojego własnego zestawu priorytetów oraz ich wizualnego wyróżnienia. Możesz, na przykład, zadania "Ważne" podświetlić na czerwono i wyświetlać tylko kapitalikami. Z kolei zadania "Pilne" mogą być podświetlone na żółto i podkreślone itd.
poczta e-mail

Klient poczty e-mail
LeaderTask jest wyposażony w pełnowartościowego klienta poczty e-mail, w pełni zintegrowanego z pozostałymi funkcjami. Dzięki temu możesz wysyłać i odbierać wiadomości, tworzyć szablony odpowiedzi, przeglądać historię korespondencji z poszczególnymi kontaktami, czy przenosić wiadomości prosto na listę zada?, za pomocą jednego kliknięcia.
raporty

Raporty
Raporty pozwalają kontrolować własną efektywność. Zobaczysz na nich ile i jakie zadania zostały wykonane w danym okresie czasu.
statystyki aktywności

Statystyki
Możesz używać statystyk do kontrolowania i szacowania czasu, jaki poświęcasz konkretnym aktywnościom: jakich programów używasz najczęściej? na jakich stronach internetowych najdłużej przebywasz? Możesz pogrupować wszystkie używane programy i odwiedzone strony w kategorie "Praca", "Odpoczynek", "Różne" i dzięki temu sprawdzić na ile efektywnie zarządzasz sobą w czasie.
kontakty

Kontakty
LeaderTask może służyć także jako ksiażka kontaktów oraz jakichkolwiek związanych z nimi informacji. Możesz grupować i sortować kontakty, przypisywać do nich notatki i pliki, szybko uzyskać dostęp do adresu e-mail, telefonu, strony www, czy komunikatora internetowego.
synchronizacja

Synchronizacja, import/export danych
Program może być synchronizowany z MS Outlook. Możesz także eksportować dane z LeaderTask do takich formatów jak CVS, TXT, MDB, DBF. Oprócz tego możliwy jest również export/import danych w formacie: vCard (kontakty), iCal (Google Calendar), MindManager...
LeaderTask PDA

Wersja dla Windows Mobile 6.5 (Organizer PDA)
LeaderTask PDA, to mobilna wersja programu dla urządze? wyposażonych w system Windows Mobile. Dzięki LeaderTask PDA już nigdy nie będziesz potrzebować papierowych notatek. "Lista zakupów", czy "Lista spraw do załatwienia w banku/w biurze/u urzędzie/po drodze do domu" - wszystko będziesz mieć zawsze przy sobie, na Twoim Palmtopie lub Smartfonie!
Zobacz więcej...
ochrona i bezpiecze?stwo

Ochrona i szyfrowanie informacji
LeaderTask pewnie chroni Twoje plany i informacje dzięki szyfrowaniu danych i zabezpieczeniu hasłem. Co więcej, LeaderTask działa na Twoim komputerze, automatycznie wykonując kopię zapasową, co jest o wiele bezpieczniejsze niż jakiekolwiek systemy organizerów dostępne on-line.
filtry


Filtry
LeaderTask jest wyposażony w potężny system filtrów dla zada?. Możesz używać sześciu parametrów filtrowania w celu wyświetlenia tylko tych zada?, których potrzebujesz: data, kategoria, kontakt, priorytet, projekt i status. Dzięki temu szybko i łatwo stworzysz predefiniowane listy zada?, jak np. "zadania na dziś", "ważne i pilne", "Raporty miesięczne", "zadania zlecone", czy nawet "Projekt XYZ w październiku".
wyszukiwarka

Wyszukiwarka
Przy pomocy funkcji wyszukiwarki zawsze znajdziesz potrzebne zadanie, notatkę, czy kontakt. Nie musisz nawet pamiętać pełnej nazwy, by znaleźć informację, której potrzebujesz. Wystarczy, że przypomnisz sobie jakąkolwiek informację - cześć nazwy, opis, datę - a LeaderTask to znajdzie.
wtyczki

Wtyczki
Program daje możliwość używania funkcji zewnętrznych wtyczek. Dzięki temu każdy użytkownik może rozszerzyć podstawowe funkcje LeaderTask o te, których według niego brakuje.
Zobacz więcej...
wygląd

Adaptacja wyglądu
Możesz całkowicie dostosować wygląd i układ elementów LeaderTask do własnych upodoba?. Możesz zmieniać położenie pasków narzędziowych, modyfikować wygląd drzewa zada?, podświetlać kategorie zada?, ustawiać własne ikony, czy używać elastycznych ustawie?.
drukowanie

Drukowanie zada?, notatek, kontaktów, e-maili
Z LeaderTask możesz wydrukować wszelkie informacje: listy zada?, notatki, kalendarze, listy kontaktów, wizytówki kontaktów itp.
GTD

Wspomaganie efektywności
LeaderTask wspiera wszystkie powszechnie znane metodologie zarządzania sobą w czasie, jak np Getting Things Done David'a Allen'a.
mobilność

Mobilność
LeaderTask nie jest w żaden sposób przywiązany ani do rejestru systemu ani do sprzętu, na którym go używasz. Zatem możesz go równie dobrze uzywać na jakimkolwiek nośniku danych: dysku flash, pamięci USB itp. Możesz także bez trudu przenosić LeaderTask z komputera w biurze na komputer domowy lub laptopa. Wszystkie dane potrzebne do działania organizera są w głównym folderze programu. Po prostu skopiuj go na pamięć USB i pracuj z nim gdziekolwiek masz na to ochotę!
kopia zapasowa

Automatyczna kopia zapasowa
LeaderTask automatycznie tworzy kopię zapasową Twoich danych w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Zatem w każdej chwili będziesz w stanie odzyskać swoje dane gdyby coś poszło nie tak.

Manager plików
LeaderTask służy również jako Manager Informacji Osobistych (PIM). Możesz w nim także przechowywać dowolne pliki, które zostaną zapisane wewnątrz bazy danych: arkusze Excel, dokumenty Word, pliki graficzne... Co więcej, masz mozliwość wyboru, czy chcesz zapisać w programie cały plik, czy jedynie link do pliku w zewnętrznej lokalizacji.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Spodobało się, kliknij w baner.

LeaderTask 7.6.3 (PL) - Key

Użytkownik VIP

lola0895Użytkownik

#1 | Dodany: 18 Marzec 2013 06:37

LeaderTask 7.6.3 (PL) - Key

LeaderTask jest wszechstronnym systemem do zarządzania projektami, zadaniami, kontaktami, czy pocztą e-mail:

Cechy:
- Klient poczty e-mail
- Zarządzanie informacjami osobistymi
- Kalendarz
- Książka adresowa
- Pamiętnik
- Harmonogram
- NotatnikUwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.