EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2

Dodał: Szpachelka704 31 Marzec 2012 15:26


BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2

BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2

BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2
BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2 | 339 MB

Korektory DaVinci kolorów są standardem w postprodukcji od 1984 roku. Istnieją tysiące kolorystów na całym świecie, którzy rozumieją, wydajność, jakość i obieg DaVinci i kochać go jako zaufanego partnera w kreatywności. DaVinci jest nazwa za więcej filmów fabularnych, reklam telewizyjnych, filmów dokumentalnych, epizodyczną produkcję telewizyjnych i teledyskach niż jakikolwiek inny system oceniania.

BlackMagic Design Davinci Resolve 8.2
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

ValdeQUżytkownik

#1 | Dodany: 31 Marzec 2012 16:19


Standard post produkcji
Korekcja koloru DaVinci jest standardem w post-produkcji od roku 1984. Tysiące profesjonalistów docenia jakość i kreatywne możliwości jakie oferuje DaVinci oraz ceni tę markę jako zaufanego partnera. DaVinci pomógł wyprodukować więcej filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam oraz innych programów telewizyjnych, a także teledysków niż jakikolwiek inny system. Teraz dostępny na Windows,Maca i Linuxa. Prawdziwa jakość i moc DaVinci dostępna dla każdego!
Realizacja projektów w czasie rzeczywistym
Rozwiązania bazujące na komputerach są zawsze ograniczone do zasobów sprzętu na którym są uruchamiane. DaVinci Resolve korzystając z systemu Linux pozwala pominąć tą niedogodność. Wykorzystuje on wiele komputerów wyposażonych w bardzo wydajne karty graficzne, dzięki czemu przetwarzanie odbywa się zawsze w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że DaVinci Resolve Linux sprosta każdemu zadaniu niezależnie od materiałów z jakimi przyjdzie mu pracować.
Zaprojektowane dla perfekcji
Jakość przetwarzania DaVinci jest tak rewolucyjna, że otrzymała nagrodę Emmy za wkład w przemysł telewizyjny! Całość przetwarzania obrazu jest obsługiwana z najgłębszą, 32-bitową precyzją zmienno przecinkową, więc możesz pracować bez obaw o utratę jakości obrazu. Także wszystkie efekty pracują przy najwyższej głębi bitowej, nawet w trakcie przetwarzania w czasie rzeczywistym. Wszystko to z myślą o klientach, którzy oczekują absolutnej perfekcji.
Praca oparta na węzłach dla nieograniczonej kreatywności!
DaVinci Resolvewykorzystuje przetwarzanie obrazu oparte na węzłach, gdzie każdy z nich to oddzielna korekcja koloru, efekt lub okno power window. Węzły są podobne do warstw, lecz znacznie bardziej użyteczne, ponieważ pozwalają na zmianę połączenia pomiędzy sobą. Można je łączyć sekwencyjnie lub równolegle w dowolnej kolejności aby uzyskać niewiarygodne efekty, bez przeszkód ze strony technicznych ogranicze?. Pozwalają na znaczne uproszczenie prac dając możliwość ciągłej rekonfiguracji w celu uzyskania niezwykłych efektów.
Najlepszy na świecie tracker 3D!
DaVinci Resolve zawiera w sobie najbardziej zaawansowany tracker obiektów 3D, który jest doskonały do przypisywania okien Power Window elementom na ekranie. Od teraz nie potrzebujesz czasochłonnej generacji klatek materiału! Wystarczy przeciągnąć okno Power Window bezpośrednio na ujęcie, włączyć tracking 3D i zacząć odtwarzanie. Proces śledzenia odbędzie się automatycznie, podążając za ruchami obiektu, pozycją i rozmiarem (nawet gdy śledzona twarz odwróci się bokiem!). Tracking obiektów 3D wykorzystuje od 1 do 99 punktów śledzących aby zapewnić pewność operacji w czasie rzeczywistym.
Zintegrowane oprogramowanie oraz konsola sterująca
Oprogramowanie i konsola sterująca DaVinci Resolve zostały specjalnie zaprojektowane przez kolorystów, aby współpracowały ze sobą w harmonii. Kontrolki na panelu rozmieszczono zgodnie z ergonomią dłoni użytkownika, pozwalając tym samym na zachowanie przejrzystego interfejsu programowego. Sprawia to, że otrzymujesz lepszą wizualizację efektów swojej pracy. Track balle usytuowano w jednym miejscu, co dodatkowo ułatwia edycję, umożliwiając korekcję różnych parametrów w tym samym czasie. Każdy kontroler posiada oddzielny przycisk bądź pokrętło dodatkowo usprawniające pracę.
Obrabiaj pliki RED w czasie rzeczywistym!
DaVinci Resolve pozwala na pełny, nielimitowany grading nieobrobionych plików RED w czasie rzeczywistym, więc nie jesteś ograniczony przez czasochłonny rendering, który musiałbyś wykonać przed edycją. DaVinci Resolve umożliwia przeglądanie plików i ich odczyt bezpośrednio z macierzy dyskowych, sieci SAN czy wejść wideo. Wybieraj z szerokiej gamy formatów plików jak natywne DPX, CIN, QuickTime, DNxHD oraz natywne RED R3D w rozdzielczości 4K. Możesz również pracować z formatami TIFF, JPEG, TGA i BMP przy 16 kanałach audio!
Użytkownik VIP

bratchomikaUżytkownik

#2 | Dodany: 31 Marzec 2012 16:21

Sispann l l svi avk tradikt a paske Dick a pa pral konprann sa pwogram sa a.
Użytkownik VIP

bratchomikaUżytkownik

#3 | Dodany: 31 Marzec 2012 22:50

ValdeQ w ko?cu porządny opis:)
Od razu wiem że tego programu nie potrzebuje.
Użytkownik VIP

stahurskiUżytkownik

#4 | Dodany: 31 Marzec 2012 23:59

fister,
http://download.hellshare.pl/blackmagic-design-davinci-resolve-v8-2-xforce-rar/6419677/

Uszkodzone archiwum
Użytkownik VIP

lucentUżytkownik

#5 | Dodany: 22 Wrzesień 2012 16:42

linki

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.