EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

ACDSee Video Converter 3.0.24 (ENG) - KEYGEN

Dodał: Elziomo 22 Listopad 2012 14:35


ACDSee Video Converter 3.0.24 (ENG) - KEYGEN


ACDSee Video Converter 3.0.24 (ENG) - KEYGEN

ACDSee Video Converter 3 eliminuje zgadywanki konwertowania plików wideo. Szybko i łatwo przekonwertować pliki 720p i 1080p HD wideo pomiędzy najbardziej popularnych formatów dla wysokiej jakości odtwarzania na urządzeniach mobilnych, w tym iPhone 5 i Samsung Galaxy S III. Prześlij swoje filmy na YouTube, i pisać do Facebook i Twitter, do wygodnego pojedynczego udostępniania. Można także wyodrębnić ulubione MP3: - Audio Helltorrents.com z pobranych plików wideo. Idź z wersji Pro zrobić jeszcze więcej ze swoimi filmami: nagrać i zgrać DVD, oglądać wystarczą zapowiedzi, regulację głośności, tworzyć obrazy, przycinać swoje ulubione fragmenty.


Wiele filmów, w wielu formatach
Dodaj grupę filmów do listy i wybrać inny format wyjściowy dla każdego. Naciśnij przycisk Start, aby rozpocząć partię konwersji wszystkich filmów na liście. Można nawet ustawić program, aby zamknąć po konwersję jest wykonywana, lub zatrzymać i wznowić w Twojej wygody.

Konwersja wideo i audio pomiędzy wszystkimi popularnymi formatami plików
Konwersja wszystkich rodzajów formatów audio i wideo, w tym: AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, 3G2, WMV, MOV, VOB, MPG, PSP, M4V, VCD, DVD, ARM, ASF, AVS, SWF, MPEG, MTV, OGG, H261, H263, H264, MP3: - Helltorrents.com, M2TS i więcej.

Udostępnianie online
Pokaż swoje filmy do przyjaciół, rodziny i świata. Optymalizacja i umieścić swoje filmy na YouTube, w prawo od Converter ACDSee Video. Można też wysłać do Facebook i Twitter w tym samym czasie.

Zaprojektowany dla przenośnych urządze? multimedialnych
Rozpocząć konwersję od razu, dzięki optymalizacji ustawie? dla różnego rodzaju urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone 5, iPad nowy, Samsung Galaxy S III, Apple TV, Zune PSP i telefony komórkowe; tym HTC, Google Nexus One, Motorola, BlackBerry i Nokia oraz konsole do gier, takie jak PS3 i Xbox 360.

W pełni konfigurowalne ustawie? wyjściowych
Dostrajanie opcje wyjściowe i zapisać je jako zdefiniowanych ustawie? przez wybranie i dostosowanie rozmiaru klatek, bitrate video, audio bitrate i więcej. Preferencje wyjściowe zostanie poprawnie skonfigurowany dla urządzenia za każdym razem.

Wypełnienia ekranu
Mądry aspekt stosunek wideo Funkcja przycinania pozwala w pełni wykorzystać swojego ekranie urządzenia. Kiedy wejście wideo proporcje nie pasuje do profilu wyjściowego ekranu proporcje, Video Converter ACDSee automatycznie przyciąć brzegi wejścia wideo w celu zapewnienia, że ​​korzysta z Twojego pełnego ekranu.

Zapisz te dźwięki
Łatwo wyodrębnić audio z ulubionych filmów. Konwertuj muzykę w tle z filmów pobranych z Internetu do formatu audio takich jak MP3: - Helltorrents.com i WMA do słuchania na komórce na iPhone, iPod, Android lub inne urządzenie mobilne.

Pokaż trochę skóry
Zmie? wygląd Converter ACDSee filmu na kliknięcie przycisku. Wybierz jedną z 5 różnych skórek w zależności od nastroju, od klasycznego srebra w wyko?czeniu drewnianym.

Przejdź do Pro - Czy jeszcze z Twoich filmów. Krok do ACDSee Video Converter Pro 3, więc można:
Nagrywanie płyt DVD
Nagrać dowolny zestaw filmów, wraz z pliku obrazu ISO, na DVD do odtwarzania w systemie NTSC i systemami PAL. Zapraszamy do oglądania filmów na odtwarzaczu DVD lub wysłać płyty do swoich znajomych i rodziny w celu łatwego udostępniania.

Zgrać DVD
Skopiować zawartość płyty DVD DRM-free na dysku twardym w wielu popularnych formatów audio i wideo, w tym MP4, AVI, MOV, WMV. Kopie zapasowe plików wideo, lub przekonwertować i przenieść je do odtwarzania na urządzeniach przenośnych i innych odtwarzaczy multimedialnych.

Obsługiwane formaty plików wejściowych
AVI MP4 MKV FLV 3GP 3G2 MPG WMV MOV VOB PSP M4V VCD DVD ARM ASF AVS SWF MPEG MTV OGG H261 H263 H264 RM VID BFI C93 DRC DNxHD DSICIN DV DIF DXA EA FFM FLIC V4L GXF CIN CGI MVE LMLM4 LIBDC1394 NUT MJPEG M1V M2V M2T M2TS MVI MXF V NSV nuv OGV V4L2 gi VMD PVA R3D YUV CIF GCIF RGB RL2 roq RPL CPK VB SON SMK STR THP SEQ TXD VC1 4XM VFM WC3 VQA Y4M

Obsługiwane formaty plików wyjściowych
AVI WMV MP4 FLV 3GP MOV ASF M4V MKV MPEG1 MPEG2 DV VOB WMA MP3: - Helltorrents.com

Obsługiwane profile urządze? mobilnych
Apple iPhone 3G/4/4S/5, iPod Touch / Touch 4/Classic/Nano, iPad, iPad 2, nowy iPad, Apple TV 2/3; Samsung S II / III, Wave723, Nokia N86, 7230, 5233, N76, N82, Blackberry 8520, Curve 8300, Bold 9000, Bold Series; LG Optimus 2x, HTC Flyer, Sensation, Vivid, Motorola RAZR, Sony Ericsson W700i, Microsoft Zune, i wiele więcej!

INFO:
1. Uruchom aplikację
2. Użyj keygen


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Spodobało się, kliknij w baner.

ACDSee Video Converter 3.0.24 (ENG) - KEYGEN

Użytkownik VIP

ewjpUżytkownik

#1 | Dodany: 24 Listopad 2012 08:23

proszę napisać jak go scakować czy trzeba rejestrować? z góry dziękuje

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.