EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

DVDFab 9.0.1.1 Final (Multi/PL) - Crack

Dodał: Elziomo 6 Grudzień 2012 17:33


DVDFab 9.0.1.1 Final (Multi/PL) - Crack


DVDFab 9.0.1.1 Final (Multi/PL) - Crack

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVDFab Video Converter, DVDFab DVD Copy, DVDFab HD Decrypter, DVDFab DVD Ripper, DVDFab Blu-ray to DVD Converter, DVDFab Blu-ray Ripper, DVDFab Blu-ray Copy, DVDFab Blu-ray 3D Ripper, DVDFab 2D to 3D Converter, DVDFab File Transfer.

wszystkie popularne formaty wideo z Internetu i konwertuje je na komputerze do różnych postaci. Program jest ze wsparciem HD. Istnieje ponad 10 dostępnych trybów konwersji: takich jak Generic, iPod, iPhone, IPAD (IPAD 2), PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, Apple TV, PS3, Cell Phone, PVP, PDA, itp. Poza tym, można dodać więcej obsługiwanych urządze? ręcznie.

DVDFab DVD Copy umożliwia kopiowanie płyt DVD na wiele sposobów. Z 8 trybów kopiowania, można skopiować dowolną płytę DVD do DVDR lub zapisać na dysku twardym za pomocą kilku kliknięć.

DVDFab HD Decrypter jest prostszą wersją DVDFab DVD Copy. Kopiuje cały dysk DVD na dysk twardy i usuwa wszystkie zabezpieczenia (CSS, RC, RCE, APS, UOPs, Sony ARccOS) podczas kopiowania.

DVDFab DVD Ripper to bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na konwersje płyty DVD (AVI/MP4/WMV/MKV) do formatu jaki może być odtwarzany na urządzeniu przenośnym typu: iPod, PSP, Zune, Xbox 360 czy telefon komórkowy. Aplikacja obsługuje standardy NTSC i PAL. Ponadto program daje możliwość ręcznego dodawania urządze? na które chcemy skopiować pliki.

DVDFab Blu-ray to DVD Converter to program dzięki któremu przekonwertujemy płytę Blu-ray do postaci DVD. Płyta w ten sposób przekonwertowana i nagrana będzie w pełni kompatybilna z odtwarzaczami DVD. Program usuwa popularne zabezpieczenia AACS, BD-Live, UOPs, BD+, RC, MKB V20 oraz MKB V21. Dodatkowo mamy możliwość łączenia kilku płyt Blu-ray na jednej płycie DVD w wersji 5 lub DVD9.

DVDFab Blu-ray Ripper to oprogramowanie do zgrywania o konwertowania Blu-ray do różnych plików wideo.

DVDFab Blu-ray Copy jest pierwszym w pełni funkcjonalnym programem oprogramowaniem do kopiowania oraz nagrywania Blu-ray, BD-R oraz DVDR.

DVDFab Blu-ray 3D Ripper to program do usuwania zabezpiecze? Blu-ray oraz do konwertowania Blu-ray 3D do plików wideo: AVI, MP4, WMV, MKV. Przekonwertowane pliki można nagrać na nośnik i odtwarzać na urządzeniu ze wsparciem 3D.

DVDFab 2D do 3D Converter jest pierwszym na świecie w pełni wyposażonym oprogramowaniem do przekształcania zwykłego obrazu 2D DVD / Blu-ray do 3D w różnych formatach jak: AVI, MP4, MKV, FLV, M2TS, TS itp. Tak przekonwertowany plik może być odtworzony na komputerze lub na innym zewnętrznym urządzeniu.

DVDFab File Transfer to niewielkie, a zarazem proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przesyłania przekonwertowanych plików, na takie urządzenia jak iPod, PSP, Zune.

Język interfejsu: Multi/polski
System operacyjny: Windows 8/7/XP(32-bit/64-bit)
Rejestracja: Crack


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Spodobało się, kliknij w baner.

DVDFab 9.0.1.1 Final (Multi/PL) - Crack

Użytkownik VIP

orion47Użytkownik

#1 | Dodany: 11 Grudzień 2012 13:52

krzysio744,
Jest jeszcze nowsza 9.0.1.5
Użytkownik VIP

Cpt.SoloUżytkownik

#2 | Dodany: 4 Styczeń 2013 18:57

To jak jest nowsza wersja,to się nie chwalić tylko podać linki.

Bo jest nowsza 9.0.1.6

oto link
http://mrzuo.com/new/software/410-dvdfab-9016-final-multilingual-incl-crack.html
Użytkownik VIP

mikomikUżytkownik

#3 | Dodany: 6 Styczeń 2013 10:22

cracki są do dupy jeśli konwertujemy w pliku wynikowym jest logo dfdfab

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.