EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

BS.Player PRO 2.63 Build 1071 (MULTI) KEYGEN + PORTABLE

Dodał: Elziomo 24 Marzec 2013 12:33


BS.Player PRO 2.63 Build 1071 (MULTI) KEYGEN + PORTABLE


BS.Player PRO 2.63 Build 1071 (MULTI) KEYGEN + PORTABLE

Doskonały odtwarzacz "BS.Player PRO" z cała pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów dobrego kina i sprawi, że emisja oglądanego materiału będzie przyjemna i taka, jaką oczekujemy.


Każdą aplikacje należy skonfigurować manualnie i w tym przypadku nie jest inaczej. By aplikacja pracowała "tak jak chcemy" musimy ją skonfigurować odpowiednio do naszych potrzeb.
Aplikacja jest doskonała w swojej "prostocie" potrafi wykonywać automatycznie te zadania, które wcześniej ustawiliśmy i tym samym użytkowanie jej staje się niezwykle proste i przyjemne.
Z całą pewnością aplikacja "BS.Player PRO" jest najdoskonalszą "maszyną" do odtwarzania materiałów multimedialnych, jaka kiedykolwiek powstała na ziemi.
Mnogość ustawie? sprawia, że jest to aplikacja niezwykle przyjazna dla użytkownika i bardzo intuicyjna. Potrafi odtwarzać praktycznie każdy format audio/wideo i to ze wszystkimi formatami napisów!
Aplikacja istnieje na rynku już sporo lat, to świadczy tylko o jednym - jest to aplikacja pożądana poprzez większość melomanów na całym świecie, przede wszystkim za mnogość ustawie? i jakość odtwarzanego materiału wideo.
BS.Player PRO to aplikacja z przeznaczeniem do odtwarzania filmów, muzyki, płyt DVD, strumieni radiowych, telewizyjnych, podcastów i innych materiałów multimedialnych. O jej klasie może świadczyć fakt, że jest to aplikacja, z której korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie!
Aplikacja oferuje m. in. takie funkcje jak wczytywanie napisów, wyświetlanie play listy, przechwytywanie klatek, obsługa skórek czy wsparcie dla różnych strumieni dźwiękowych współdziałających z plikami .AVI


Dodatkowym walorem odtwarzacza jest możliwość kontrolowania go zdalnie. Posiada on własny silnik odtwarzania multimediów, który nie jest oparty na aplikacji Windows Media Player.
Aplikacja posiada 22 wersje językowe, możliwość zmiany wyglądu za pomocą skórek, generator listy odtwarzania filmów, obraz 16:9, używanie zastępczego filtru DivX-a, przeźroczyste napisy, zmiana rozmiaru obrazu, generowanie szybkości odtwarzania, przechwytywanie ramek obrazu (screen capture), zmiana rozdzielczości odtwarzania mediów itd.
Ponadto aplikacja "BS.Player PRO" obsługuje media strumieniowe, dzięki czemu można za jej pomocą słuchać internetowych rozgłośni radiowych, czy oglądać coraz to popularniejszą telewizję internetową!
BS.Player PRO był pierwszą aplikacją tego typu, która pozwalała użytkownikom skupiać się na oglądaniu, a nie na dokonywaniu odpowiednich ustawie? i wyszukiwaniu kodeków.
Poza tym aplikacja wykazuje bardzo niskie wykorzystanie zasobów komputera - w przeciwie?stwie do większości odtwarzaczy "BS.Player PRO" nie jest kolejną nakładką na systemowego Media Playera.
Do odtwarzania multimediów aplikacja wykorzystuje własny i wydajniejszy silnik renderujący (oparty na DirectX), przez co zużywa mniej zasobów systemowych i może być z powodzeniem używana nawet na słabszych komputerach.


Kluczowe funkcje aplikacji:
• Obsługa zakładek.
• Korektor graficzny (sound equalizer).
• Współpraca z zewnętrznymi kontrolerami (pilotami).
• Obsługa skórek i zewnętrznych wtyczek (m. in. wtyczek DSP Winamp’a).
• Możliwość zapisania poszczególnych klatek filmu do plików graficznych.
• Wbudowana Biblioteka Multimedów (Media Library) umożliwiająca katalogowanie i wyszukiwanie plików multimedialnych.
• Obsługa wielu formatów napisów (MicroDVD, SubRip, Subviewer itp.) Napisy można ustawiać w dowolnym położeniu, zmieniać czcionkę używaną do ich wyświetlania, ustawiać przezroczystość itd.
• Możliwość sterowania aplikacją za pomocą komunikatów systemowych. Do aplikacji dołączono moduły z listą wszystkich obsługiwanych komunikatów (bsp.pas oraz bsp.h) wraz z przykładami ich wykorzystania napisanych w języku C, i Pascal.
• Obsługa formatów audio/video: DivX, XviD, AVI, MPEG-1, MPEG-2, 3IVX, OGM, Matroska, ASF, WMV, DV, M1V, M2V, MOV, MP4, MPV, QT, RM, SWF, VOB (DVD Video), WAV, MPA, MP1, MP2, MP3, OGG, AAC, AC3, AIF, RAM, WMA itp.

W paczce ponadto znajdziemy v. portable (przenośną) odtwarzacza, zestaw dekompresorów dla aplikacji oraz zbiór przydatnych narzędzi poszerzających możliwości aplikacji. Dodatkowo jako bonus dodałem jedną wybraną przez siebie skórkę.

Wszystkie systemy operacyjne z rodziny Windows.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Spodobało się, kliknij w baner.

BS.Player PRO 2.63 Build 1071 (MULTI) KEYGEN + PORTABLE

Użytkownik VIP

gerardo2Użytkownik

#1 | Dodany: 24 Marzec 2013 12:53

super
Użytkownik VIP

krzysiek44Użytkownik

#2 | Dodany: 24 Marzec 2013 15:38

ok
Wszyscy są mądrzy, jedni przedtem inni potem.
Użytkownik VIP

sokrates224Użytkownik

#3 | Dodany: 24 Marzec 2013 15:50

"...zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów dobrego kina..."
meloman to miłośnik muzyki, a kinoman do miłośnik dobrego kina
Użytkownik VIP

cacumenUżytkownik

#4 | Dodany: 24 Marzec 2013 17:00

sokrates224,A meloman będący kinomanem ..też się zdarza fellow
Użytkownik VIP

TrakowyUżytkownik

#5 | Dodany: 24 Marzec 2013 19:36

Super wstawka

Użytkownik VIP

manomanUżytkownik

#6 | Dodany: 24 Marzec 2013 22:01

jest w obiegi 2.64 więc się trochę opóźniasz.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.