EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Super Snake HD v1.0.0

Dodał: arturiano 6 Listopad 2011 09:51
Super Snake HD v1.0.0

Snake jest tą grą, która niejako zapoczątkowała rozwój rozrywki na telefonach komórkowych. Począwszy od starych Nokii z antenką tak przez kolejne generacje aparatów wąż zawsze był obecny i nieustannie nas bawił. Przeobrażał się ciągle by ze zlepka pikseli przejść nawet w 3D. Dziś zapraszam na powrót do klasycznej wersji gry lecz z licznymi usprawnieniami – poznajcie Super Snake HD.

Super Snake HD to przede wszystkim ewolucja w rozgrywce, która to z oldschoolowej, prostej gierki przekształca ją w szereg mniej lub bardziej rozbudowanych zada?. Ponad 80 poziomów w 4 sceneriach dostarcza masę frajdy bo oprócz klasycznego zbierania owoców, wcinamy również jajka a nawet wykluwające się z nich kurczaki. Każdy z leveli stawia przed wężem nowy cel – przeważnie zebranie określonej ilości jajek czy schrupanie pewnej ilości uciekających kurczaków. Dopiero po wykonaniu zadania możemy schować się do norki tym samym ko?cząc pomyślnie dany poziom. Kolejną z nowości jakie znajdziemy w Super Snake HD jest niejako ułatwienie dotyczące rozgrywki. W kilku miejscach na planszy rozsiane są gwiazdki, które wykorzystujemy gdy popełnimy błąd – uderzymy w ścianę, ugryziemy się w ogon itp. Lecz jest pewien haczyk – im więcej gwiazdek wykorzystamy podczas danego poziomu tym mniej ich dostaniemy za jego przejście. A gromadzić je trzeba by odblokować kolejne etapy i nowe poziomy.


Największym zaskoczeniem jest niewątpliwie dodanie trybu… multiplayer! Po wybraniu kilku opcji takich jak długość rozgrywki, typ poziomu czy szybkość poruszania możemy się cieszyć meczem dla dwóch graczy na jednym telefonie z typowo podzielonym na pół ekranem. Sprawdza się to znakomicie. Oprawa audiowizualna dzięki widokowi z góry przywodzi na myśl klasyczne wersje Snake’a. Ale z pewnością nie można jej odmówić uroku, projekty postaci czy leveli są bardzo ładne, komiksowe a dźwięki chrupania też są niczego sobie


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.