EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC.On.Fox.Velasquez.vs.Dos.Santos.Weigh-Ins.HDTV.x264-RUDOS

Dodał: ugi 12 Listopad 2011 13:18


UFC.On.Fox.Velasquez.vs.Dos.Santos.Weigh-Ins.HDTV.x264-RUDOS

UFC.On.Fox.Velasquez.vs.Dos.Santos.Weigh-Ins.HDTV.x264-RUDOS


[EVENT]:UFC.On.Fox.Velasquez.vs.Dos.Santos.Weigh-Ins.HDTV.x264-RUDOS
[RELEASED]: 11.11.2011
[AIRED]: 11.11.2011
[SIZE]: 382 MB
[SOURCE]: Fuel HD
[CONTAINER]: mp4
[RESOLUTION]: 704 x 400 (16:9) @ 59.940 FPS
[VIDEO]: x264 @ 1460 kbps
[AUDIO]: AAC @ 192 kbps
[LENGTH]: 32 Mins



UFC.On.Fox.Velasquez.vs.Dos.Santos.Weigh-Ins.HDTV.x264-RUDOS
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!



Użytkownik VIP

raven6Użytkownik

#1 | Dodany: 12 Listopad 2011 13:36

dziek chetnie obejrze zanim chlopaki sie pobija.. pelna gale tez wrzucisz?
Konsola: Pegasus + 2pistolety i 2pady,
Telewizor: Antares 23-3 produkcji Unitra WZT,
Komputer: Commodore 64 z ustawioną g?owicą i stacją dyskietek 5.44
Taki sprz?t posiadam wi?c nie chwal si? swoim badziewiem :)
Użytkownik VIP

ugiUżytkownik

#2 | Dodany: 12 Listopad 2011 15:35

Tak
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#3 | Dodany: 12 Listopad 2011 15:40

Super wstawka thx ,Czekamy rano na gale.Jak da rade to poprosimy z orange sport po polsku smile
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#4 | Dodany: 12 Listopad 2011 16:17

Również jestem za tym że jak da się to prosimy o nagranie tej walki z orange sport
loler
Użytkownik VIP

TATT00sUżytkownik

#5 | Dodany: 12 Listopad 2011 16:39

Przecież nie będzie tego na Orange Sport..skąd taka informacja? Właśnie przeleciałem do poniedziałku program na OS i nie ma tam gali...
Użytkownik VIP

ugiUżytkownik

#6 | Dodany: 12 Listopad 2011 17:00

Bedzie na orange sport.
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#7 | Dodany: 12 Listopad 2011 18:03

Lepiej by było po polsku ale z komentarzem Joe Rogana też może być.MaRCiNJaCK fajna fotka Arianny Celeste brawo
Użytkownik VIP

TATT00sUżytkownik

#8 | Dodany: 12 Listopad 2011 18:12

Kolego"ugi" Jeśli możesz to napisz o której bo u mnie na platformie N nie ma o żadnej godzinie tego...
Użytkownik VIP

ugiUżytkownik

#9 | Dodany: 12 Listopad 2011 18:20

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

03:00
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#10 | Dodany: 12 Listopad 2011 18:23

Czytałem w zapowiedziach na Orange Sport że gala ma rozpocząć się o 3 nad ranem w niedziele bedzie główna walka Velasquez vs Dos Santos
Jak ktoś może to niech nagra całą gale i osobno walke wieczoru z Orange Sport
arturrumia mi też sie podoba niezła laska request
Użytkownik VIP

TATT00sUżytkownik