EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

La Liga El Clasico Real Madryt Vs FC Barcelona 10.12.2011 Komentarz PL.DVBRip. XviD-TROD4T

Dodał: trinity 11 Grudzień 2011 08:26


La Liga El Clasico Real Madryt Vs FC Barcelona 10.12.2011 Komentarz PL.DVBRip. XviD-TROD4T

La Liga El Clasico Real Madryt Vs FC Barcelona 10.12.2011 Komentarz PL.DVBRip. XviD-TROD4T

Opis:
El Cl?sico, czyli najsłynniejszy ligowy mecz na świecie, w którym o prymat w Hiszpanii walczą Real Madryt i FC Barcelona. Ostatnia potyczka tych drużyn w La Lidze zako?czyła się remisem 1:1. "Królewscy" przerwali tym samym passę pięciu kolejnych wygranych Katalo?czyków. Dziś faworytami będą piłkarze z Madrytu. Zespoły te w bieżącym sezonie rywalizowały już ze sobą w o krajowy Superpuchar. Na Santiago Bernabeu padł remis 2:2, w Barcelonie gospodarze wygrali 3:2 i to oni wywalczyli to cenne trofeum.
Ostatni mecz tych drużyn w La Lidze zako?czył się remisem 1:1. Real przerwał tym samym passę pięciu kolejnych wygranych Katalo?czyków.

Dane:
Format : AVI at 1.059 Kb/s
Length : 795 MB for 1h 44 min. 59s 360ms
Video #0 : MPEG-4 Visual at 937 Kb/s
Aspect : 608 x 336 (1.810) at 25.000 fps
Audio #0 : MPEG Audio at 112 Kb/s
Infos : 2 kanały, 44,1 KHz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Użytkownik VIP

PPS11Użytkownik

#2 | Dodany: 11 Grudzień 2011 08:42

filesonic kaput
Użytkownik VIP

PsztymucelUżytkownik

#3 | Dodany: 11 Grudzień 2011 08:51

thx
Użytkownik VIP

PRO playerUżytkownik

#4 | Dodany: 11 Grudzień 2011 09:03

MADRID CABRON SALUDA EL CAMPEON
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i5-750 2,66 turbo 3,2, GamMax s40, ZM-STG2, AsRock h55de3, Gigabyte GTX560 1GB DDR5, GoodRAM 10GB DDR3 1333Mhz, Seagate Barracuda 500GB SATA II, Chieftec CTG-500W, Windows 8.1 Update 1 Enterprise 64 bit, LG Flatron 22" 1680x1050
Użytkownik VIP

trolodziejUżytkownik

#5 | Dodany: 11 Grudzień 2011 09:26

WIELKI SZACUN ZA WSTAWKE !
Użytkownik VIP

pietras44Użytkownik

#6 | Dodany: 11 Grudzień 2011 10:03

Real.M.vs.FC.Barcelona.1p.10.12.2011.PL.XviD.DVBRip.pietras44

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
chcesz wi?cej plik?w z meczami PL pisz PW
Użytkownik VIP

derek1992Użytkownik

#7 | Dodany: 11 Grudzień 2011 10:46

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

KrzysioIbiszFilmyUżytkownik

#8 | Dodany: 11 Grudzień 2011 12:33




Real Madryt v. FC Barcelona PL.DVBRip.XviD-TRODAT
Polski komentarz


Dane techniczne:

Format            : AVI at 1.059 Kb/s
Length            : 795 MB for 1h 44 min. 59s 360ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 937 Kb/s
Aspect            : 608 x 336 (1.810) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 112 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 44,1 KHz


Opis Uploadu:
Rozmiar: 795 mb
Język: PL (Canal + Sport)
Zawartość uploadu: avi
Bez hasła, bez archiwum, bez błędów CRC! Oszczędność czasu!


Download - w 1 linku niespakowany winrarem:
(można pobierać zamiennie z serwerów)



Uploaded, Fileserve, Filesonic, Uploadstation, Freakshare
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

mimek7Użytkownik

#9 | Dodany: 11 Grudzień 2011 15:27

dzieki!!!!
Użytkownik VIP

FeloHGUżytkownik