EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Rajd Dakar 2012 PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX

Dodał: Ralf_RC 2 Styczeń 2012 01:39


Rajd Dakar 2012

Rajd Dakar 2012 PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX

Startem motocyklistów rozpoczął się w Nowy Rok w argenty?skiej miejscowości Mar del Plata 34. Rajd Dakar. Jako pierwszy na trasę wyruszył o godz. 9.45 czasu polskiego ubiegłoroczny zwycięzca Hiszpan Marc Coma. Po nim wystartowało pozostałych 177 zawodników, a wśród nich trzech Polaków: Jakub Przygo?ski z 11. numerem, Jacek Czachor z 17. i Marek Dąbrowski z 49. (wszyscy Orlen Team).

1. etap: Mar del Plata - Santa Rosa
Rajd Dakar 2012 PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
Rajd.Dakar.2012.etap.1.Mar.del.Plata-Santa.Rosa.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD 1132 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


http://www.filejungle.com/f/7Znd25/RD2k12E1RDX.7z
http://www.fileserve.com/file/YC9RqzG/RD2k12E1RDX.7z
http://www.filesonic.com/file/BX9v2od/RD2k12E1RDX.7z

Użytkownik VIP

koteczek33Użytkownik

#1 | Dodany: 2 Styczeń 2012 04:55

2 X Premium Filesonic

Screeny z kont:
http://screenshooter.net/data/uploads/jn/ha/qnjn.jpg
http://screenshooter.net/data/uploads/dn/oc/sgiv.jpg

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

lukaszdeUżytkownik

#2 | Dodany: 2 Styczeń 2012 11:49

Dzieki thx Oby byly wszystkie odcinki z calego Dakaru taniec
Użytkownik VIP

pietras44Użytkownik

#3 | Dodany: 2 Styczeń 2012 12:09

Rajd.Dakar.2012-podsumowanie.1.dnia.02.01.2012.PL.XviD.DVBRip.pietras44



Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
chcesz wi?cej plik?w z meczami PL pisz PW
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#4 | Dodany: 2 Styczeń 2012 21:18

2. etap: Santa Rosa - San Rafael
Rajd.Dakar.2012.etap.2.Santa.Rosa-San.Rafael.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD 1296 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~29 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#5 | Dodany: 3 Styczeń 2012 20:32

2. etap: Podsumowanie dnia
Rajd.Dakar.2012.etap.2.podsumowanie.dnia.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1300 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


3. etap: San Rafael - San Juan
Rajd.Dakar.2012.etap.3.San.Rafael.San.Juan.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1166 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 200 MB, ~20 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#6 | Dodany: 4 Styczeń 2012 01:49

3. etap: Podsumowanie dnia
Rajd.Dakar.2012.etap.3.podsumowanie.dnia.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1090 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 250 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#7 | Dodany: 5 Styczeń 2012 01:15

4. etap: San Juan - Chilecito
Rajd.Dakar.2012.etap.4.San.Juan-Chilecito.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1160 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~32 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#8 | Dodany: 6 Styczeń 2012 01:44

5. etap: Chilecito - Fiambal?
Rajd.Dakar.2012.etap.5.Chilecito-Fiambala.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1130 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Baszczyk1791Użytkownik

#9 | Dodany: 6 Styczeń 2012 01:46

A podsumowanie 4 etapu(o ile jest/było)??
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#10 | Dodany: 7 Styczeń 2012 11:00

6. etap: Fiambal? - Copiapó CANCELLED

Etap anulowany z powodu złych warunków pogodowych w Andach.
Zamiast etapu 6 jest podsumowanie pięciu dni rajdu.

Nazwa releasu jest taka, a nie inna, coby nie było pyta? 'gdzie jest etap 6'.

Rajd.Dakar.2012.etap.6.Fiambala-Copiapo.CANCELLED.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1130 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


http://www.filejungle.com/f/9wKbW4/RD2k12E6RDX.7z
http://www.fileserve.com/file/kRDUphA/RD2k12E6RDX.7z
http://www.filesonic.com/file/GjLmyQh/RD2k12E6RDX.7z


Podsumowania etapu 4 nie nagrałem, a podsumowania etapu 5 nie było (chyba)
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#11 | Dodany: 8 Styczeń 2012 01:08

7. etap: Copiapó - Copiapó

Rajd.Dakar.2012.etap.7.Copiapo-Copiapo.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1130 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#12 | Dodany: 9 Styczeń 2012 23:09

Dzie? odpoczynku

Rajd.Dakar.2012.REST.DAY.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1130 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


8. etap: Copiapó - Antofagasta

Rajd.Dakar.2012.etap.8.Copiapo-Antofagasta.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1130 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~33 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#13 | Dodany: 10 Styczeń 2012 11:59

8. etap: Copiapó - Antofagasta ... podsumowanie dnia

Rajd.Dakar.2012.etap.8.Summary.of.the.Day.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#14 | Dodany: 11 Styczeń 2012 20:37

9. etap: Antofagasta - Iquique

Rajd.Dakar.2012.etap.9.Antofagasta-Iquique.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


10. etap: Iquique - Arica

Rajd.Dakar.2012.etap.10.Iquique-Arica.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#15 | Dodany: 12 Styczeń 2012 01:40

10. etap: Iquique - Arica ... podsumowanie dnia

Rajd.Dakar.2012.etap.10.Summary.of.the.Day.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#16 | Dodany: 13 Styczeń 2012 01:46

11. etap: Arica - Arequipa

Rajd.Dakar.2012.etap.11.Arica-Arequipa.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


11. etap: Arica - Arequipa ... podsumowanie dnia

Rajd.Dakar.2012.etap.11.Summary.of.the.Day.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#17 | Dodany: 14 Styczeń 2012 00:32

12. etap: Arequipa - Nazca

Rajd.Dakar.2012.etap.12.Arequipa-Nazca.Part.1.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~20 min.

Rajd.Dakar.2012.etap.12.Arequipa-Nazca.Part.2.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


12. etap: Arequipa - Nazca ... podsumowanie dnia

Rajd.Dakar.2012.etap.12.Summary.of.the.Day.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Hasło: DeiX
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#18 | Dodany: 15 Styczeń 2012 01:19

13. etap: Nazca - Pisco

Rajd.Dakar.2012.etap.13.Nazca-Pisco.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Hasło: DeiX
PROśBA:
MOJE RELEASY, BiERZ ODE MNiE

czy oby mój avatar znów nie jest wulgarny
Użytkownik VIP

Ralf_RCVIP

#19 | Dodany: 16 Styczeń 2012 01:41

14. etap: Pisco - Lima FINAŁ

Rajd.Dakar.2012.etap.14.Pisco-Lima.PL.PDTV.XViD-Ralf.DeiX
XViD ~1200 kbps, 640*352 | MP3 VBR 128 kbps | 300 MB, ~30 min.