EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT + WERSJA PL

Dodał: Saipher 5 Luty 2012 13:50


UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT

UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT + WERSJA PL

UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT + WERSJA PL
Dane techniczne:



File: UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT.Part1.avi
Size: 799482036 bytes (762.45 MiB), duration: 01:31:33, avg.bitrate: 1164 kb/s
Audio: mp3, 44100 Hz, stereo, 128 kb/s
Video: mpeg4, yuv420p, 640x368, 25.00 fps(r)

File: UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT.Part2.avi
Size: 681784980 bytes (650.20 MiB), duration: 01:18:04, avg.bitrate: 1164 kb/s
Audio: mp3, 44100 Hz, stereo, 128 kb/s
Video: mpeg4, yuv420p, 640x368, 25.00 fps(r)


wielkość całości: 762mB , 650Mb
rodzaj kompresji: brak
zawartość uploadu: avi
dane naprawcze brak


WERSJA PL
Dane techniczne: 143.cz.1.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi Plik : 850 MB, czas 1:28:58, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 59 % Video : 769 MB, 1209 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 624*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4 Audio : 81 MB, 128 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3 143.cz.2.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi Plik : 848 MB, czas 1:28:39, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 59 % Video : 767 MB, 1209 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 624*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4 Audio : 81 MB, 128 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3 Opis uploadu:
wielkość całości: 1.65 GB długość całości: 2:57:37 rodzaj kompresji: brak
zawartość uploadu: 2 pliki avi
wersja językowa: Polska
dane naprawcze: brak



UFC.143.Diaz.vs.Condit.DSR.XviD-XWT + WERSJA PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!



Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#1 | Dodany: 5 Luty 2012 13:51

Zapraszam ok
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#2 | Dodany: 5 Luty 2012 16:15

thx
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#3 | Dodany: 5 Luty 2012 17:10

Condit to ci*a. Wygrał bo wygrał, ale uciekać to każdy leszcz umie ...
To Diaz maił walczyć z JSP.
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

weentUżytkownik

#4 | Dodany: 5 Luty 2012 21:53

saipher jestes strasznie dziwnym czlowiekiem,widac ze nie miales do czynienia ze sportem.
powiedz mi ktory madry czlowiek bedzie podpasowywal sie pod rywala zeby mu ulatwiac??
wiesz co to taktyka?
nie chce Cie obrazac ale po prostu nie moge,jak tacy ludzie jak Ty wyzywaja Condita bo nie walczyl pod dyktando Diaza. Daj spokoj,Condit walczyl rewelacyjnie.
jak widac Diaz nie zasluguje na walke z GSP. jakby kazdy pyskacz mial dostawac walki mistrzowskie to by musieli codziennie z takimi walczyc.
Użytkownik VIP

SokaarVIP

#5 | Dodany: 5 Luty 2012 22:52

weent,
ok brawo
W moich publikacjach znajdziesz:

UFC, Bellator, Strikeforce, WWE Smackdown & RAW, iMPACT Wrestling
Użytkownik VIP

paluch83Użytkownik

#6 | Dodany: 6 Luty 2012 17:08

ok
Użytkownik VIP

wariatazUżytkownik

#7 | Dodany: 6 Luty 2012 19:24

Saipher ty spoilerowcu pieprzony ban
Użytkownik VIP

binladenplUżytkownik

#8 | Dodany: 7 Luty 2012 10:04

Saipher diaz dostal w cipe bo Condit mial taktyke i nie dal sie sprowokowac .i niech sie cieszy ze nie doszlo do walki JSP.bo wtedy by bylo ko jsp to nie byle napal jak diaz.
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#9 | Dodany: 8 Luty 2012 17:07

Ludzie ... Darujcie sobie. Chodzi mi o to że miała to byś świetna walka. Mieli się lać! A nie uciekać . Taktyka na uciekanie jest dobra. Ale nie zawsze chodzi o wygrywanie a o danie dobrego show publiczności. Nikt mi nie powie że ostanie 1.5 minuty nie było najlepsze z całej walki. Condit mógł wygrać normalnie walcząc z Diazem i byłbym też zadowolony.
Cytat: weent
saipher jestes strasznie dziwnym czlowiekiem,widac ze nie miales do czynienia ze sportem.
Chłopcze, MMA interesuje się przeszło 8 lat, i jeżeli mi powiesz że początki UFC , Pride i innych polegały na super taktyce a nie naparzaniu się po ryjach to cię wyśmieje .
W tej chwili 90 % zawodników to głownie taktyka i umiejętności techniczne.
Mało jest teraz "mordobicia", a Diaz zawsze robił niezłe "szoł" bawiąc się i niszcząc przeciwników .
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

binladenplUżytkownik

#10 | Dodany: 9 Luty 2012 11:38

Saipher NIECH SIE CIESZY ZE SPJ MIAL KONTUZJE BO DAL BY DOBRE SHOW PADAJAC NA DECHY TEN CALY DIAZ z jego stylem walki to na wies do remizj walczyc
Użytkownik VIP

onyx84Użytkownik