EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

MMA ATTACK 2. Najman VS Burneika 27.04.2012 PL.DVBRip.XviD-TR0D4T

Dodał: trinity 28 Kwiecień 2012 09:22


MMA ATTACK 2. Najman VS Burneika 27.04.2012 PL.DVBRip.XviD-TR0D4T

MMA ATTACK 2. Najman VS Burneika 27.04.2012 PL.DVBRip.XviD-TR0D4T

Na ten pojedynek czekają wszyscy polscy fani Mieszanych Sztuk Walki. W katowickim Spodku w walce wieczoru gali MMA Attack 2 zmierzą się ze sobą Marcin Najman i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika. Który z nich wyjdzie z tego starcia zwycięsko?


Format : AVI at 1.485 Kb/s
Length : 179 MB for 16 min. 52s 440ms
Video #0 : MPEG-4 Visual at 1.371 Kb/s
Aspect : 624 x 352 (1.773) at 25.000 fps
Audio #0 : MPEG Audio at 101 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz



Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




WERSJA RMVB




Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#2 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:33

Ja bym to umieścił tutaj:

http://www.exsite.pl/humor_smieszne_filmy_zdjecia/

lol
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#3 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:33

MMA ATTACK 2: Robert Burneika vs. Marcin Najman (27.04.2012)
PL.HDTV.XviD-B89


TECH. DANE:
Release: MMA.ATTACK.2.Robert.Burneika.vs.Marcin.Najman.27.04.2012.PL.HDTV.XviD-B89

Format            : AVI at 1.616 Kb/s
Length            : 350 MB for 30 min. 14s 600ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.479 Kb/s
Aspect            : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz

Source:
PS HD


SAMPLE:
x


DOWNLOAD:
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

marius12Użytkownik

#4 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:37

najman wypad z polski w afryce go małpy przyjmą, koksu to jest Polak

wink
Użytkownik VIP

shaka2002Użytkownik

#5 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:43

Może Najman kolekcjonuje bęcki tak, jak niektóre laski kolekcjonują seks ze znanymi sportowcami? Następnym, który go znokautuje będzie pewnie Małysz :)))

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi ci? do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."
Użytkownik VIP

honorusia1Użytkownik

#6 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:44

na zippyshare mozna
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#7 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:48

tu na YT macie:

http://www.youtube.com/watch?v=4aTM2TFq82c

słaba jakość, ale link nie mój ;)

ogólnie nie wiem, od którego ciosu padł najman... ze strachu chyba :D

?

Użytkownik VIP

toxic361Użytkownik

#8 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:50

Małysz to rodowity góral czyli zawzięta "cholera' nie dopuszczą go do takiej walki bo by Najmana zabił wink
Plyta Gigabite Z170-D3H
Karta:GTX970 ZOTAC AMP EDITION
Pamięć: 2x Kingston 8GB HyperX Savage DDR4 2133/2800MHz
Procesor:Intel i5 6600k 3.5/4,5GHz
Zasilacz: CHIEFTEC 600 W
Dyski SSD Patriot BLAST 240GB+
WD 2TB
Monitor: LG FLATRON W2342T
Użytkownik VIP

1wertyUżytkownik

#9 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:50

FoXr0x,
FoXr0x,

MYśL? ŻE ZABIŁ SI? O WŁASNY CIE?... HAHAHAHA
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#10 | Dodany: 27 Kwiecień 2012 23:59

Masakra ta "walka" jeżeli w ogóle można to nazwać walką wink
A najlepszy koniec i skandowanie kibiców w kierunku wychodzącego (uciekającego) Najmana
"...Wypier.....laj"
Po prostu pięknie tongue
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

IcehotUżytkownik

#11 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 00:06

MMA ATTACK 2. Najman vs Burneika 27.04.2012 PL.DVBRip.XviD-TR0D4T


Na ten pojedynek czekają wszyscy polscy fani Mieszanych Sztuk Walki. W katowickim Spodku w walce wieczoru gali MMA Attack 2 zmierzą się ze sobą Marcin Najman i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika. Który z nich wyjdzie z tego starcia zwycięsko?

DANE TECHNICZNE:

Format : AVI at 1.485 Kb/s
Length : 179 MB for 16 min. 52s 440ms
Video #0 : MPEG-4 Visual at 1.371 Kb/s
Aspect : 624 x 352 (1.773) at 25.000 fps
Audio #0 : MPEG Audio at 101 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz




DOWNLOAD:


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

shaka2002Użytkownik

#12 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 00:22

toxic361,

Masz rację, ale lepiej dla niego, żeby walczył z Małyszem, niż z Biedroniem ;)
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi ci? do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."
Użytkownik VIP

obronaUżytkownik

#13 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 00:35

W HD poproszę :)
Użytkownik VIP

pietras44Użytkownik

#14 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 00:52

Najman vs Burneika 27.04.2012

Polsat Sport HD | 1280x720 | 16:9 | H264 | 3300 Kbps | DVBRip | Polski Komentarz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
chcesz wi?cej plik?w z meczami PL pisz PW
Użytkownik VIP

thief333Użytkownik

#15 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 01:08

Maciek z klanu by go poskladal...
Użytkownik VIP

85rUżytkownik

#16 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 05:42

Dla najmana liczy się kasa, zaprzedał swoją reputację za kasę, to co mówił w tv to czysta propaganda mma, wcale bym się nie zdziwił gdyby dostawał w łapę za promowanie mma. Gdyby nie takie najmany to kto by to oglądał :)
Użytkownik VIP

geniek30Użytkownik

#17 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 07:53

Dokładnie 85r też tak myśle (SPOILER) odklepana walka a nawet porządnie go nie trafił...
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#18 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 09:30

thx
Użytkownik VIP

100grzybUżytkownik

#19 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 09:36

nie martw się ktośby oglądał - a czy najman przyciągnął kibiców raczej KOKSU, najman to parówa i tylko może odciągnąć kibiców od mma, kto pójdzie na walke gdzie tylko słychać gwizdy i wypier.... Słabizna była ale kibice powinni sięinaczej zachować. Ja bym chętnie posłuchał jak siętłumaczy ten pajac na bieżąco po walce.
Użytkownik VIP

menago1910Użytkownik

#20 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 09:43

na początek czerwca ma byc program GWIZADY BIJA NAJMANA
odc.1 Ibisz
odc.2 Mroczki
Użytkownik VIP

Penetr69Użytkownik

#21 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 12:30

Witam. Będzie miał ktoś całą galę?
Użytkownik VIP

mario276Użytkownik

#22 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 13:27

piateczka dla PiratXXIw. ok
Użytkownik VIP

zecomeiaUżytkownik

#23 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 14:44

MMA ATTACK 2. Najman VS Burneika (27.04.2012) PL.DVBRip.XviD-TR0D4T


Format : AVI at 1.485 Kb/s
Length : 179 MB for 16 min. 52s 440ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 1.371 Kb/s
Aspect : 624 x 352 (1.773) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 101 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz


http://download.hellshare.pl/najman-vs-burneika-tr0d4t-avi/6979113/



http://rapidgator.net/file/8551997/najman.vs.burneika-tr0d4t.avi.html



MMA Attack 2 Koksu vs Najman.PL.720p.HDTV.x264-PSiG

General           : psig-koksu.vs.najman.pl.720p.hdtv.x264.mkv
Format            : Matroska at 3.546 Kb/s
Length            : 559 MB for 22 min. 1s 880ms

Video #0          : AVC at 3.351 Kb/s
Aspect            : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz



http://download.hellshare.pl/najman-vs-burneika-psig-720p-hdtv-x264-mkv/6979119/


http://rapidgator.net/file/8551949/najman.vs.burneika-psig.720p.hdtv.x264.mkv.html
Użytkownik VIP

koba144Użytkownik

#24 | Dodany: 4 Maj 2012 01:15

parodia walk mieszanych w wykonaniu NEJMAN-KOKSU Roberta potrafie zrozumiec nie jego dyscyplina sportowa i tyle ale.... Nejman... bokser niby,mojim zdaniem zero charakteru.Ma za to spodenki wyklejone sponsorami tak jak kiedys nasz ADAS MAŁYSZ kombinezon tylko wstyd sponsorowac takiego matoła jak Nejman mi sie wydaje.
Nie nale?y wstrzymywa? bąka poniewa? gazy idą do m?zgu i stąd si? biorą posrane pomys?y.
Użytkownik VIP

_christopher_Użytkownik

#25 | Dodany: 17 Maj 2012 17:33

lol
Użytkownik VIP

KentomUżytkownik