EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL

Dodał: SANTEKUTACO 27 Maj 2012 14:12


UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL

UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL


UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL


Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x352 25.00fps 1 198 Kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 122kbps
źródło tłumaczenia: lektor profesjonalny
wielkość całości:...:1,33 GB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:460 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....:PL
Czas trwania:.......:2:40:46
Dane Naprawcze: 2%

UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) PL.TVRip.XviD / PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#1 | Dodany: 27 Maj 2012 15:37

fajna wstawka ale może ktoś wrzuci to normalne serwery turbobit lub bitshare fellow
Użytkownik VIP

gabw11Użytkownik

#2 | Dodany: 27 Maj 2012 18:22

Pytanie z Innej beczki

Może ktoś ma UFC 139 w polskiej wersji
albo tylko Shogun vs Henderson w polskiej wersji

Proszę niech ktoś wrzuci



I bardzo dziękuje za UFC 146 w polskiej wersji
Użytkownik VIP

binladenplUżytkownik

#3 | Dodany: 27 Maj 2012 21:10

to cala gala?
Użytkownik VIP

avroUżytkownik

#4 | Dodany: 28 Maj 2012 00:32

Cytat: binladenpl
to cala gala?


Nie. Są jeszcze walki wstępne - 90 minut.
Użytkownik VIP

DEFCON 1Użytkownik

#5 | Dodany: 28 Maj 2012 10:43

Możesz to wrzucić na normalny serwer ludzie na co wy wrzucacie z tego się nie da pobierać wrzuć na bitshare albo depositfile am

Wczoraj dodałeś dzisiaj już wszystkie linki padły wrzuć ponownie na jakiś normalny serwer linki linki angry
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#6 | Dodany: 28 Maj 2012 14:40

Gala super ok r.Ale swoją drogą po co wrzucać na takie servery żeby nikt nie mógł tego sciągnąć??????Szkoda bo z chęcią bym po polsku sciągnął.Ludzie wrzucają filmy,seriale,gry na turbobita lub Bitshare a ten tu wrzuca fiberupload,filevelocity.Porażka.I tak tego nikt nie sciągnie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Użytkownik VIP

marti82Użytkownik

#7 | Dodany: 28 Maj 2012 15:54

UFC 146: Junior Dos Santos - Frank Mir (26.05.2012) TVRip PL

624x352 | 16:9 | XviD | ~ 1100 Kbps/ 2x 700 MB | DVBRip |
Na żywo | Polski Komentarz Komentują: Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz



Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#8 | Dodany: 28 Maj 2012 19:36

marti82 thx lepiej pózno niż wcale.Już sciągam,mimo że mamw wersje angielską. ok Jesteś Wielki fellow .Dasz rade wrzucać kolejne Gale po polsku?.Pozdrawiam,serdecznie.
Użytkownik VIP

DEFCON 1Użytkownik

#9 | Dodany: 28 Maj 2012 22:58