EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB

Dodał: ghway 24 Luty 2013 20:24



Gołota vs Saleta 23.02.2013
PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT



Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB


23 lutego w ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Bokserzy stoczą 10-rundowy pojedynek w trójmiejskiej Ergo Arenie.



DANE TECHNiCZNE:

Release: Golota.vs.Saleta.2013.PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT

Format            : AVI at 1.759 Kb/s
Length            : 549 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.557 Kb/s
Aspect            : 720 x 400 (1.800) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 192 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz



Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB


Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT + RMVB


DOWNLOAD - 1 LiNK:



HELLSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


TURBOBiT
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


EGOFiLES
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


CATSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


RAPiDGATOR
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


FREAKSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BiTSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!






Bez hasła!





wersja rmvb
Format            : RealMedia at 866 Kb/s
Length            : 283 MB for 43 min. 38s 557ms

Video #0          : RealVideo 4 at 801 Kb/s
Aspect            : 720 x 400 (1.800) at 25.000 fps

Audio #0          : Cooker at 64,1 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 44,1 KHz


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!





Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl





Użytkownik VIP

ghwaySuper Uploader

#1 | Dodany: 24 Luty 2013 09:30

brawo
Użytkownik VIP

norbert1000Użytkownik

#2 | Dodany: 24 Luty 2013 09:52

ok
Mam tę charyzme która każe mi być liderem i robić w ich psychice blizny jakbym ciął skalpelem .
Użytkownik VIP

gacek017Użytkownik

#3 | Dodany: 24 Luty 2013 09:54

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA

Format : AVI at 1.150 Kb/s
Length : 359 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 948 Kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz

Source: PL.PPV.720p.HDTV.x264-PSiG


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

TomekwalekUżytkownik

#4 | Dodany: 24 Luty 2013 09:56

wszystko ok, polecam :0 zobaczcie jak dziadki walczą ;)
Użytkownik VIP

Kenny97Użytkownik

#5 | Dodany: 24 Luty 2013 09:58

dzięki za taką wersję .. jedynie zawodnicy z portfela jakoś się pokazali ale marna ta gala a co najlepsze ..

szykuje się niewypał roku bo chyba 21 lutego polsat sprzedał chyba 3 tys. PPV .. więc marnie a potrzeba 100 tys. aby inwestycja się zwróciła nie myśląc już o zarobku haha ..
Użytkownik VIP

szexoUżytkownik

#6 | Dodany: 24 Luty 2013 10:00

http://download.hellshare.pl/golota-vs-saleta-23-02-2013-pl-hdtv-xvid-bida-avi/11821821/
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#7 | Dodany: 24 Luty 2013 10:09

Dajcie wreszcie całą Galę,a nie tylko ten marny pojedynek "emerytów" (jak to MaRCiNJaCK nazwał...pzdr Marcin :P) ...no i oczywiście na jakiś "przyjazny "hosting"
Pozdrawiam
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#8 | Dodany: 24 Luty 2013 11:23

Gołota.vs.Saleta.23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA


Przykladowe dane:


Format : AVI at 1.150 Kb/s
Length : 359 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 948 Kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

freefraggVIP

#9 | Dodany: 24 Luty 2013 18:32

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA

DANE TECHNICZNE
General           : Golota.vs.Saleta.23.02.2013.PL.HDTV.XviD-BiDA
Format            : AVI
Length            : 359 MiB for 43mn 38s 560ms
Video #0          : XviD at 948 Kbps
Aspect            : 640 x 352 (1.818)
Audio #0          : MPEG-1 Audio layer 3 at 192 Kbps
Infos             : 2 channels, 48.0 KHz


1 PLIK POBIERASZ I OGLĄDASZ
Bez pakowania = brak błędów crc, oszczędność czasu i miejsca na dysku


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BRAK HASŁA


Gołota vs Saleta (23.02.2013) PL 720p HDTV x264 - PSiG


DANE TECHNICZNE
Format : Matroska at 3.581 Kb/s
Length : 1,09 GB for 43 min. 38s 644ms

Video #0 : AVC at 3.388 Kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BRAK HASŁA
Użytkownik VIP

Lucyfer158Użytkownik

#10 | Dodany: 25 Luty 2013 00:21

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.02.2013 Online Putlocker

http://ogladajonline.com.pl/movie/andrzej-golota-vs-przemyslaw-saleta-transmisja-live-online-na-zywo/
Użytkownik VIP

selenakahaUżytkownik