EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI

Dodał: Noise4UP 24 Luty 2013 13:41


Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta
(2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI


Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI


Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta
(2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI


INFO:
Tytuł: Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta
Produkcja: PPV HD POLSAT
Gatunek: Sportowy / Walka Bokserska
Czas trwania: 43:32
Premiera: 23/02/2013
Język: Polski


OPIS:
23 lutego w ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Bokserzy
stoczą 10-rundowy pojedynek w trójmiejskiej Ergo Arenie.



Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
RELEASE INFO:
Release: Boxing.2013.02.23.Andrzej.Gołota.vs.Przemyslaw Saleta
(2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE
Source V/A: HDTV
Video Size: 1.03 GB
Video: XVID MPEG-4 , 1280 x 720 (16:9), 25.000 fps , 3192 kbps
Format profile : Advanced Simple@L5
SA: Yes B-VOP,No Qpel,No GMC
Format settings, Matrix : Default (H.263)
Audio: Profesionalne | Polski Lektor
Audio: AC3 = (Dolby AC3) CBR , 48000Hz 192 Kbps , 2 chnls (2.0)
Subtitles: n/a


UPLOAD INFO:
Wielkość Uploadu: 1.03 GB
Rodzaj Kompresji: Brak
Zawartość Uploadu: Plik .avi
Rozmiar Pliku .avi: 1.03 GB
Dane Naprawcze: Brak
Hasło: Brak


Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
(real-screens) - zobacz prawdziwe screeny z tego release

Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKIBoxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKIBoxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKIBoxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI



Boxing 2013.02.23 Andrzej Gołota vs Przemyslaw Saleta (2013) PL.720p.PPV.HDTV.XViD.AC3-NOiSE | J?ZYK POLSKI
TYLKO JEDEN LINK | POBIERASZ I OGLĄDASZ | BEZ WYPAKOWYWANIA

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!






TYLKO WŁASNE RELEASE I SPRAWDZONY UPLOAD
ZAWSZE TYLKO PRAWDZIWE SCREENY Z OFEROWANEGO RELEASE

>>>> ZAPRASZAM<<<<

Użytkownik VIP

Noise4UPVIP

#1 | Dodany: 24 Luty 2013 13:41

ok
D
Użytkownik VIP

GÓRAL222Użytkownik

#2 | Dodany: 24 Luty 2013 13:46

DAJCIE NA INNY SERWER
Użytkownik VIP

Grzegorz_1982Użytkownik

#3 | Dodany: 24 Luty 2013 13:52

Poproszę inny serwer recourse
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#4 | Dodany: 24 Luty 2013 13:54


Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA


RELEASE: Golota.vs.Saleta.23.02.2013.PL.HDTV.XviD-BiDA


Format : AVI at 1.150 Kb/s
Length : 359 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 948 Kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz



Waga: 359 MB
Kompresja: brak
Zawartosc uploadu: plik .avi
Wersja jezykowa: PL
Brak Hasła


Egofiles.com

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Sharefiles.co

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Catshare.net

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

snk_krkUżytkownik

#5 | Dodany: 24 Luty 2013 14:01

Można na turbobit ?
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#6 | Dodany: 24 Luty 2013 14:05

NOiSE NOiSE NAJLEPIEJ DODAJ NA DARMOWY,SZYBKI SERWER ALBO POCZTĄ KAŻDEMU WYJśLIJ :) 5
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#7 | Dodany: 24 Luty 2013 14:05

Gołota.vs.Saleta.23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA


Przykladowe dane:


Format : AVI at 1.150 Kb/s
Length : 359 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 948 Kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

GÓRAL222Użytkownik

#8 | Dodany: 24 Luty 2013 14:14

to nie jest plik avi tego się nieda otworzyć

ale namieszaliście

GÓWNO NIE WSTAWKA
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#9 | Dodany: 24 Luty 2013 15:04

GÓRAL222,
Skoro tak twierdzisz...
ja obejrzałem i walka niezła ok
Użytkownik VIP

ghwaySuper Uploader

#10 | Dodany: 24 Luty 2013 15:19



Gołota vs Saleta 23.02.2013
PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT


DANE TECHNiCZNE:

Release: Golota.vs.Saleta.2013.PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT

Format            : AVI at 1.759 Kb/s
Length            : 549 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.557 Kb/s
Aspect            : 720 x 400 (1.800) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 192 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz





DOWNLOAD - 1 LiNK:


HELLSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


TURBOBiT
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


EGOFiLES
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


CATSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


RAPiDGATOR
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


FREAKSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BiTSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Bez hasła!


Użytkownik VIP

elwisr32Użytkownik

#11 | Dodany: 24 Luty 2013 15:51

U użytkownika hullk to lipna wstawka z serwera egofiles tylko 2 min. relacji leci i koniec.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#12 | Dodany: 24 Luty 2013 16:02

Cytat: elwisr32

ściągnij jeszcze raz-wielkość pliku jest właściwa
Użytkownik VIP

freefraggVIP

#13 | Dodany: 24 Luty 2013 18:32

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA

DANE TECHNICZNE
General           : Golota.vs.Saleta.23.02.2013.PL.HDTV.XviD-BiDA
Format            : AVI
Length            : 359 MiB for 43mn 38s 560ms
Video #0          : XviD at 948 Kbps
Aspect            : 640 x 352 (1.818)
Audio #0          : MPEG-1 Audio layer 3 at 192 Kbps
Infos             : 2 channels, 48.0 KHz


1 PLIK POBIERASZ I OGLĄDASZ
Bez pakowania = brak błędów crc, oszczędność czasu i miejsca na dysku