EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-SiANO

Dodał: FeeVeeR 24 Luty 2013 22:13


Gołota vs Saleta 23.02.2013
PL.HDTV.XviD-SiANO


Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-SiANO

OPiS

23 lutego w ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Bokserzy stoczą 10-rundowy pojedynek w trójmiejskiej Ergo Arenie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

iNFO O PLiKU

General           : Golota.vs.Saleta.23.02.2013.PL.HDTV.XviD-SiANO

Format            : AVI at 1.126 Kb/s
Length            : 351 MB for 43 min. 38s 520ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 924 Kb/s
Aspect            : 640 x 360 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 44,1 KHz

SOURCE V/A: PL.PPV.720p.HDTV.x264-PSiG


POBiERZ / DOWNLOAD:

1 LiNK PO - 350MB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wersja RMVB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#1 | Dodany: 24 Luty 2013 14:40

ok
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

darkwizardUżytkownik

#2 | Dodany: 24 Luty 2013 14:43

ok
tylko darmowe hosty
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#3 | Dodany: 24 Luty 2013 15:03

Gołota.vs.Saleta.23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA


Przykladowe dane:


Format : AVI at 1.150 Kb/s
Length : 359 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 948 Kb/s
Aspect : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

ghwaySuper Uploader

#4 | Dodany: 24 Luty 2013 15:16



Gołota vs Saleta 23.02.2013
PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT


DANE TECHNiCZNE:

Release: Golota.vs.Saleta.2013.PL.480p.HDTVRiP.XViD.AC3-PBWT

Format            : AVI at 1.759 Kb/s
Length            : 549 MB for 43 min. 38s 560ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.557 Kb/s
Aspect            : 720 x 400 (1.800) at 25.000 fps

Audio #0          : AC-3 at 192 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz





DOWNLOAD - 1 LiNK:


HELLSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


TURBOBiT
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


EGOFiLES
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


CATSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


RAPiDGATOR
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


FREAKSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BiTSHARE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Bez hasła!


Użytkownik VIP

freefraggVIP

#5 | Dodany: 24 Luty 2013 18:33

Gołota vs Saleta 23.02.2013 PL.HDTV.XviD-BiDA

DANE TECHNICZNE
General           : Golota.vs.Saleta.23.02.2013.PL.HDTV.XviD-BiDA
Format            : AVI
Length            : 359 MiB for 43mn 38s 560ms
Video #0          : XviD at 948 Kbps
Aspect            : 640 x 352 (1.818)
Audio #0          : MPEG-1 Audio layer 3 at 192 Kbps
Infos             : 2 channels, 48.0 KHz


1 PLIK POBIERASZ I OGLĄDASZ
Bez pakowania = brak błędów crc, oszczędność czasu i miejsca na dysku


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BRAK HASŁA


Gołota vs Saleta (23.02.2013) PL 720p HDTV x264 - PSiG


DANE TECHNICZNE
Format : Matroska at 3.581 Kb/s
Length : 1,09 GB for 43 min. 38s 644ms

Video #0 : AVC at 3.388 Kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 192 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


BRAK HASŁA
Użytkownik VIP

Lucyfer158Użytkownik

#6 | Dodany: 25 Luty 2013 00:19

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.02.2013 Online Putlocker

http://ogladajonline.com.pl/movie/andrzej-golota-vs-przemyslaw-saleta-transmisja-live-online-na-zywo/
Użytkownik VIP

raficzek1234Użytkownik

#7 | Dodany: 25 Luty 2013 13:51

czy posiada ktos cala gale?
Użytkownik VIP

levy52Użytkownik

#8 | Dodany: 4 Marzec 2013 20:30



Golota.vs.Saleta.2013.HDTVRiP.XViD.AC3



23 lutego w ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Bokserzy stoczą 10-rundowy pojedynek



Plik : 548 MB (548 MB), czas 0:43:38, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 81 %, VirtualDubMod 1.5.4.1 (build 2066/release), ,
Video : 489 MB, 1566 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 720*400 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane
Audio : 59 MB, 192 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x2000 = AC-3 ACM Codec, CBR, , Obsługiwane