EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013) PL.TVRip.XviD / PL

Dodał: SANTEKUTACO 3 Marzec 2013 15:23


UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013)
PL.TVRip.XviD / PL


UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013) PL.TVRip.XviD / PL

UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013) PL.TVRip.XviD / PL


Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x352 25.00fps 1200kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 126kbps
źródło tłumaczenia: lektor profesjonalny
źródło obrazu *TVRip*
wielkość całości:...:1,69 GB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:700 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....: PL
Czas trwania:.......:2:57:19
Dane Naprawcze: 3%

UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013) PL.TVRip.XviD / PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013) PL.TVRip.XviD / PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#1 | Dodany: 3 Marzec 2013 15:28

thx Za 2 tygodnie UFC 158 taniec
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#2 | Dodany: 3 Marzec 2013 16:05

Powiem tyle o walce Wanderlei Silva - Brian Stann .Wow!!!, it was a great fight. The real war.Respect to both guys. Best fight so far in the UFC in the 2013 years!!!Zajebista walka oglądałem ją kilka razy.Dla tych co widzieli całą gale macie tu linki do video highlights

Wanderlei Silva vs. Brian Stann fight video highlights
http://www.mmafighting.com/2013/3/3/4058530/wanderlei-silva-vs-brian-stann-full-fight-video-ufc-on-fuel-tv-8

tylko zmie?cie sobie rozdzielczość w prawym dolnym rogu okna z LO na HD.

i 2 fajny KO Mark Hunt vs. Stefan Struve fight video highlights

http://www.mmafighting.com/2013/3/3/4058954/mark-hunt-vs-stefan-struve-full-fight-video-ufc-on-fuel-tv-8

tylko zmie?cie sobie rozdzielczość w prawym rogu okna z LO na HD. wink

SANTEKUTACO thx za polską wersje!!!
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#3 | Dodany: 3 Marzec 2013 20:37

Panowie czym się różni to UFC FUEL od np UFC 157 ?? Słabsze walki czy na innych kontynetach?
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#4 | Dodany: 3 Marzec 2013 21:10

Tym, ze gale numerowane np. 157 są w systemie PPV, (ale to w Ameryce u nas w Polsce jest za darmo) a to oznacza że na galach numerowanych walczą najlepsi, najbardziej popularni zawodnicy UFC, co nieznaczy że każda walka tam jest lepsza od tych z gal Fuel.
To już zależy od zawodników i ich przygotowa?.
Każde UFC czy to np 157 czy Fuel jest warte uwagi, bo walczą tam najlepsi zawodnicy MMA na świecie. Ta gala UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva vs Brian Stann jest moim zdaniem lepsza od UFC 157, pojedynki były zacięte, a to zawsze chce się oglądać.
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#5 | Dodany: 3 Marzec 2013 21:36

aha dzięki za wytłumaczenie:) Muszę pobrać tą galę zobaczę jak radzi sobie Lombard;P który wszystkich w bellatorze jechał równo.Z ostatnią galą masz trochę racji nie była najlepsza Machida vs Henderson słaba walka jak na takich gości:)
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#6 | Dodany: 4 Marzec 2013 05:16

thx
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#7 | Dodany: 4 Marzec 2013 07:15

Po nieudanym debiucie i porażce z Timem Boetschem na UFC 149, fani Hectora Lombarda uznali to za wypadek przy pracy. W kolejnym starciu Kuba?czyk zaprezentował się już nieźle i znokautował Rousimara Palharesa. Gdy wszyscy myśleli, że Lombard wrócił na swój tor i znów zacznie wygrywać w efektownym stylu, przyszło kolejne rozczarowanie. Na wczorajszej gali UFC on Fuel 8, Hector przegrał z Yushinem Okamim przez niejednogłośną decyzję. W ostatnim czasie UFC zwolniła sporo zawodników: między innymi Jona Fitcha, czy kolejna porażka Lombarda sprawi, że dołączy do ich grona ?
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#8 | Dodany: 4 Marzec 2013 12:26

MaRCiNJaCK i arturrumia ...
Cała ta gala UFC on Fuel 8 dla mnie to jakaś jedna wielka pomyłka (bez urazy Panowie)
Okami vs Lombard - spodziewałem się czegoś większego po Okamim, pamiętam go jeszcze z Pride i tam rządził ,a teraz... starość nie radość :/
Gomi vs Sanchez - Nuuuuuuuuuda jak nie wiem co ! Pamiętam Gomiego z czasów Pride...nie było na niego mocnego, zawsze miał formę, a teraz ... chyba tylko kasa przemawia przez niego bo walki to w ogóle w tym nie było(szkoda).
Hunt vs Struve - walka ciekawa aczkolwiek (jaj nie urywa) a machanie rekami na chybił trafił jakoś do mnie nie przemawia :/
Jednakże pojedynek Silva vs Stann uratowało całą galę bo gdyby nie oni to ta cała impreza mogla by się schować ... i dla takich wojowników cała gala trzyma jeszcze jakiś fason bo wielu traktuje to tylko jako środek zarobkowy, a szkoda, bo cały entuzjazm walki legł w gruzach i liczy się tylko szmal :/
Pzdr
PS. Prawdziwi wojownicy za 2 tyg tak jak wspomniał MaRCiNJaCK ale też życie pokaże co i jak.
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#9 | Dodany: 4 Marzec 2013 13:03

Powiem tak, co do Lombarda to niechce się wypowiadać, bo nie oglądałem jego bojów w Bellatorze, ale to co pokazuje w UFC jest żenadą, przez wielu zachwalany, a UFC zweryfikowało jego możliwości.
Widać przy okazji jaki jest poziom sportowy Bellatora a UFC.
Może znaleźć się na czarnej liście White
- 100 zawodników do wyrzucenia wcale bym się tym niezmartwił.
Gomi moim zdaniem został okradziony z tego zwycięstwa, mam takie samo zdanie jak Janisz i Juras. Gomi ostatnio jest na tych galach UFC, które promuje się w Azji, także często nie walczy, forma już nie ta no i może zmęczenie materiału. Walczy już prawie 15 lat w MMA a to robi swoje.
Mimo to chciałbym go jeszcze zobaczyć na kolejnej gali UFC gdzieś w Azji.
Hunt vs Struve nieoczekiwałem, że ta walka będzie na jakimś super sportowym poziomie i niezawiodłem się. Moim zdaniem lepsza taka walka czyli machanie cepami gdzie coś się dzieje, niż potyczka z UFC 156 Evans-Nogueira czy UFC 157 Machida-Henderson. Gdzie po tych zawodnikach można oczekiwać więcej niż Hunt i Struve Dodam jeszcze że Hunt i Struve nie walczyli w eliminatorze o pas, a Machida z Hendersonem już tak.
Mark Hunt dostał za tą walkę bonus, za nokaut wieczoru.
Niektórzy przestaną to traktować jako sposób tylko zarobkowy (daj się obić, bierz kase) bo 100 zawodników w tym roku ma wylecieć i to jest bardzo dobra wiadomość, bo częściej będziemy oglądać tych którzy reprezentują wysoki poziom.
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#10 | Dodany: 5 Marzec 2013 08:23

Co do UFC on Fuel 8 to podobały mi się tylko 2 walki Hunt vs Struve za którą Hunt dostał bonus za nokaut wieczoru.Pojedynek Silva vs Stann za który Silva dostał bonus 50 000 $ za nokut wieczoru i kolejne 50 000 $ bonusu za walke wieczoru + pensja.Co do walki GSP vs Diaz nastawiacie się panowie na wielką walkę?GSP dawno nikogo nie znokautował a jego walki jak powiedziała Rounda Rousey są strasznie nudne.Z kolei Diaz nic dla mnie jeszcze nie pokazał w UFC,do tego przegrał z Conditem i jescze dostał szanse walki o pas.Więcej będzie emocji podczas ważenia niż podczas walki.Spodziewam się 25 minutowej nudnej walki w parterze wygranej przez GSP, obym się mylił.Jedyna fajna walka tej gali to Hendricks vs Condit.Czy Johny Hendricks po raz 3 pod rząd powali swojego przeciwnika 1 ciosem?Nie wiadomo też co pokażą panowie Ricci vs Fletcher.Ricci przegrał ostatnią walkę mimo że był moim faworytem zaprezentował się fatalnie.Co do Lombarda to nie oglądałem jego walk w Bellatorze, ale to co pokazuje w UFC jest żenadą, przez wielu zachwalany, a UFC zweryfikowało jego możliwości. Widać przy okazji jaki jest poziom sportowy Bellatora a UFC!!!!. Ja też bym się jego wyrzuceniem nie zmartwił,bo nic nie pokazuje UFC.
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#11 | Dodany: 5 Marzec 2013 18:18

Oprócz tej bijatyki na ko?cu i walki Hunt versus Struve gala dość słaba trochę nudno się oglądało.Lombard zawodzi ale sądzę że to jego koniec w UFC. 35 lat i do tego słabe walki pewnie wyleci przy najbliższej okazji.Czekam na kolejne gale bo tak nie mam co robić jak wrócę z budy;)
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#12 | Dodany: 17 Marzec 2013 15:00

UFC On Fuel 8-Silva vs Stann-Single Fight


Rozmiar pliku: 246.8 MiB (258809432 bajtów)
Czas trwania: 00:25:39.680 (1539680 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 345 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 25.000
Video kodek: XviD
Video bitrate: 1 205 Kbps
Video rozdzielczość: 640x352
Video rozmiar: 221 MiB (90%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


UFC On Fuel 8-Hunt vs Struve-Single Fight

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


UFC On Fuel 8-Okami vs Lombard-Single Fight

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


UFC On Fuel 8-Sanchez vs Gomi-Single Fight

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


JAK KTOś POTRZEBUJE DO KOLEKCJI

The Ultimate 100 Knockouts-PPV.HDTV.XviD(2012/2013)



Rozmiar pliku: 1.762 GiB (1892020666 bajtów)
Czas trwania: 02:58:34.608 (10714608 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 413 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 29.970
Video kodek: XviD
Video bitrate: 1 271 Kbps
Video rozdzielczość: 640x360
Video rozmiar: 1.59 GiB (90%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#13 | Dodany: 19 Marzec 2013 12:05

UFC on Fuel 8 Wanderlei Silva - Brian Stann (03.03.2013)-PL.TVRip.XviD / PL



Rozmiar pliku: 1.659 GiB (1781819392 bajtów)
Czas trwania: 02:57:19.160 (10639160 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 340 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 25.000
Video kodek: XviD
Video bitrate: 1 200 Kbps
Video rozdzielczość: 640x352
Video rozmiar: 1.49 GiB (90%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz