EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Artur Szpilka VS Taras Bidienko (20.04.2013) PL.HDTV.XviD-mx07 | Komentarz PL

Dodał: qaz10 21 Kwiecień 2013 01:05


Artur Szpilka VS Taras Bidienko (20.04.2013) Komentarz PL
PL.HDTV.XviD-mx07

Artur Szpilka VS Taras Bidienko (20.04.2013) PL.HDTV.XviD-mx07 |  Komentarz PL

Opis

W sobotę 20.04.2013r odbyła się gala boksu zawodowego "Wojak Boxing Night” w Rzeszowie. W walce wieczoru zmierzyli się Ukrainiec Taras Bidienko z Arturem Szpilką. Taras Bidienko nie boi się mocnych ciosów. I nie ma się co dziwić, skoro Ukrainiec przez 12 rund toczył wyrównaną walkę z gigantycznym Nikołajew Wałujewem.



Dane techniczne / info :

PL.HDTV.XviD-mx07
Format            : AVI at 1.385 Kb/s
Length            : 167 MB for 16 min. 50s 80ms
Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.247 Kb/s
Aspect            : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps
Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz
Język             : Komentarz PL


Screen:

Artur Szpilka VS Taras Bidienko (20.04.2013) PL.HDTV.XviD-mx07 |  Komentarz PL

1x167 MB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

qaz10Użytkownik

#1 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 01:05

smile
Użytkownik VIP

saimon321Użytkownik

#3 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 01:18

poproszę na netload :)
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#4 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 02:22

thx
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#5 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 02:37

lol
Użytkownik VIP

eReFeSUżytkownik

#6 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 03:45

A.Szpilka - T.Bidienko (20.04.2013) PL.HDTV.XviD-mx07 | Komentarz PL

Format: AVI at 1.385 Kb/s
Length: 167 MB for 16 min. 50s 80ms
Bez hasła


CatShare:
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

EgoFiles:
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

remi_2VIP

#7 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 08:12

Szpilka powinien stoczyć walkę z zawodnikiem liczącym się w rankingu lub w swoim swoim wieku a nie z przeciwnikami o 10 lub 20 lat starszymi od siebie jest zawodnikiem leworęcznym to jego atut
Użytkownik VIP

KentomUżytkownik

#8 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 11:39


Artur Szpilka VS Taras Bidienko (20.04.2013) Komentarz PL
PL.HDTV.XviD-mx07



Format            : AVI at 1.385 Kb/s
Length            : 167 MB for 16 min. 50s 80ms
Video #0          : MPEG-4 Visual at 1.247 Kb/s
Aspect            : 640 x 352 (1.818) at 25.000 fps
Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kb/s
Infos             : 2 kanały, 48,0 KHz
Język             : Komentarz PL


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

rufus3966Użytkownik

#9 | Dodany: 21 Kwiecień 2013 12:32

DAJCIE TA WALKE Canelo Alvarez vs Austin Trout

Informacje