EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL

Dodał: SANTEKUTACO 28 Kwiecień 2013 14:08


UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013)
PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


preeliminacje

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL

Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x360 25.00fps 1301kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 131kbps
wielkość całości:...:988 MB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:499 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....: PL
Czas trwania:.......:1:36:07

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Jon Jones - Chael Sonnen

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL

Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x360 25.00fps 1331kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 131kbps
wielkość całości:...:1,50 GB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:600 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....: PL
Czas trwania:.......:2:21:58
Dane Naprawcze: 3%

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 159 Jon Jones - Chael Sonnen (27.04.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#1 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:10

SANTEKUTACO thx za dobrą robote, super wstawki brawo
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#2 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:13

thx za wstawkę love Gale polecam.Szkoda tylko że walka wieczoru taka krótka.Pozdrawiam wszystkich ;)
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#3 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:36

thx SANTE

PS. arturrumia za takie wypowiedzi powinni banować ban po WSZE CZASY.
Może ktoś nie oglądał, a może ktoś specjalnie czeka aby ściągnąć i z czystą przyjemnością obejrzeć i cieszyć się że jego ulubiony zawodnik może pokarze coś fajnego i wygra w efektowny sposób po paru rundach ... ale nie Ty kozaczysz bo widziałeś i wolisz komuś zjebać widowisko bo jak ktoś przeczyta
... Szkoda tylko że walka wieczoru taka krótka
to pewnie hooj go trafia że znalazł się taki pajac jak Ty i widowisko zjebane na samym starcie.

am
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

Koliber1987Użytkownik

#4 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:38

Popieram w 100% a co powiecie o tym kciuku i palcu od nogi pewnych zawodników:D
Użytkownik VIP

kg21Użytkownik

#5 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:38

arturrumia, cioto musisz od razu zdradzać wynik ?
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#6 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:46

Nie napisałem ani kto wygrał ani w jaki sposób (czy dźwignia,czy nokaut czy kontuzja paluszka)tylko że walka krótka i tyle.Więc sami się pierdolcie Cioty i Pajace.angry
Użytkownik VIP

kowboyUżytkownik

#7 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:52

wstaw linki do wszystkich UFC
Użytkownik VIP

kg21Użytkownik

#8 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:52

po ch*j się w ogóle szmato odzywałeś. Jeb*y gnój.
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#9 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 14:58

arturrumia jak tam w Rumi ... rybki biorą, czy bezrobocie 250% ?

Sam fakt że napisałeś że walka krótka dużo zdradza ... nie wydaje Ci się ?
(a tak nawiasem mówiąc co to za słowo "ani" ?)
Z niezłej wiochy się kolego urwałeś, pewnie nawet 18 nie masz!

Koliber1987 walki jak walki, proponuje obejrzeć MMA Attack 3, walkę Robert Burneika vs Dawid Ozdoba wtedy będziesz wiedział co mam na myśli i sam sobie odpowiesz na swoje pytanie wink
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

Koliber1987Użytkownik

#10 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 15:46

AGrEST. Nie mówię w tym sensie, że oni pękali czy coś po prostu wyglądało nieciekawie, szczególnie noga, ale 2-3 tygodnie i nawet śladu nie będzie a mma Atack oglądałem i powiem szczerze, bardzo lubię mma i widowisko było ciekawe ale co do nie których werdyktów nie jestem przekonany. Rozumiem, że biorą te niby "walki" dla publiki ale gdyby nie ta parodia to gala była by na ocenę 10 a tak to 6,5. Ale drwal dalej daje radę. Pozdro
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#11 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 15:54

AGrEST. poproś tatusia albo mamusie żeby Ci kupili wyższy pakiet w kablówce albo idź do pracy to będzie będzie Cię stać na wykupienie Orange Sport i oglądania UFC na żywo.Mój Nick o niczym nie świadczy.Co do wieku pewnie byś się zdziwił dzieciaku. kg21 takich prostaków i tępaków powinni ban .za wulgaryzmy.
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#12 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 15:57

arturrumia,
idiota... po raz kolejny to robisz ostatnio zwracał ci już uwagę pionku z gimnazjum.Ogarnij się następnym razem jak nie to wszyscy na forum zrobią z tobą krótką walkę...
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#13 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 16:28

penerka13 nie podniecaj się kolego wink Następnym razem pionku z gimnazjum podam Wam wszystkie wyniki po złości za wyzwiska i wulgaryzmy.Nara wink
Użytkownik VIP

kg21Użytkownik

#14 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 16:44

arturrumia,
jeszcze się ciota stawia. Mocny tylko przy klawiaturze, a realu to kawał piz*y. Ja co do wieku też bym się zdziwił, że ktoś ci daje 18 lat. Jakiś kolejny tępak z gimnazjum. Nieudacznik nie potrafi się do błędu przyznać.
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#15 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 17:15

Ok dzieciaki, koniec farsy.
Skoro wszyscy tacy mądrzy w "mowie" to może przedstawcie się z daty ... ?
A jak któryś mi przywali poniżej 71 to walne śmiechem :)

PS.Niezłą wojne wywołałem przez przypadek ... sorki tak ogólnie.
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#16 | Dodany: 28 Kwiecień 2013 17:52

AGrEST.,
spoko 1993 :) nie mam nic do ukrycia można mieć nawet 40 lat i pusto w głowie;) tak jak większość moich znajomych właśnie z rocznika 76-68.Pozatym nie wywołałeś wojny tylko gość robi to samo nie po raz pierwszy.

arturrumia,
podaj :) będę wiedział żeby nie przeglądać komentarzy przed oglądnięciem gali:) Może ci się to znudzi i dasz sobie kiedyś spokój.
Użytkownik VIP

slucaUploader

#17 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 00:43

Ktoś wie jaki utwór puszczali przy wejściu Cheick Kongo? nuta
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#18 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 07:07

W internecie nikt nie jest anonimowy. Obrażasz na forum? To jest karalne. Pomawianie, naruszanie dóbr osobistych, wulgarne komentarze tego niestety na forach internetowych nie brakuje. Internauci, muszą mieć jednak świadomość, że nie zawsze pozostają anonimowi. Pomówienie innej osoby jest zagrożone karą grzywny, a nawet karą do dwóch lat więzienia. Zagrożenie to dotyczy rozpowszechniania komentarzy za pomocą masowego komunikowania się, a tak jest traktowany internet. .Często ludzie obawiają się wypowiadać publicznie swoje zdanie, czy uciekać się do ostrej, otwartej krytyki. Anonimowość dodaje im odwagi. Wtedy chętniej mówią, co myślą naprawdę. Niestety, dzieje się też tak, że internauci nie przebierając w słowach, obrażają inne osoby. Wpisują swoje komentarze pod informacjami zamieszczonymi w portalu, bywa nie mające merytorycznie nic wspólnego z opisywanym przez nas wydarzeniem. Może się to sko?czyć kłopotami..Policja, czy prokuratura, na potrzeby zebrania materiałów w sprawie, może wystąpić do administratora portalu o udostępnienie adresu IP, który pomaga w "namierzeniu użytkownika. Może to także zrobić sąd. Policja ma swoje techniki, które pozwalają dotrzeć do delikwenta.To szczególnie tyczy się kolegi kg21.

Żyjemy w kraju wolnym,demokratycznym, w którym każdy ma prawo do głosu, do wypowiedzenia własnego zdania. Panuje tzw. wolność słowa. Każdy z nas może wyrazić swoje opinie, poglądy, oczywiście zachowując normy dobrego zachowania ;).Na forach krążą puryści językowi, którzy nie mając argumentu, wyzywają od najgorszych.Przekle?stwa i wulgaryzmy w stosunku do innej osoby świadczą tylko o niskiej kulturze osobistej takiego delikwenta.
Użytkownik VIP

bartolinos15Użytkownik

#19 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 08:44

sluca, sprawdź to: http://www.youtube.com/watch?v=rysvLtdJrOo ,
Rackstarz - Walk the Night.
Użytkownik VIP

slucaUploader

#20 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 11:14

Cytat: bartolinos15
sluca, sprawdź to: http://www.youtube.com/watch?v=rysvLtdJrOo ,
Rackstarz - Walk the Night.


Dzięki, wczoraj przeszukałem cały internet ale jeszcze nie było ok
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#21 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 11:16

arturrumia,
Gościu pouczasz innych a jak ktoś ci zwraca uwagę (nie po raz pierwszy) masz to głęboko w nosie.Internet jest dla ludzi mądrych więc albo przesta? z niego korzystać albo zrozum że wkurzasz wiele osób.
Użytkownik VIP

karwinson1991Użytkownik

#22 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 12:10

thx
Użytkownik VIP

pawbar0Użytkownik

#23 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 17:24

thx
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#24 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 18:50

penerka13
Gościu Zgodnie z konstytucją RP mam prawo komentować i wyrażać swoje zdanie (byle w sposób kulturalny, wiadomo). Nikt nie może narzucać mi ograniczenia wolność słowa w intenecie. Prawo mówi wyrażnie że na publicznym forum internetowym nie można zakazywać dyskusji na żaden temat bo jest to ograniczenie prawa do wolnej publicznej wypowiedzi. Zasadą dobrego wychowania jest też przestrzeganie prawa i nieodbieranie czy też nie uniemożliwianie komuś korzystania z praw nadanych człowiekowi przez pa?stwo. Administrator zaś jako ktoś kto dopilnowuje przestrzegania prawa w takim miejscu jak forum i powinien wyciągać konsekwencje z niewłaściwego zachowania użytkowników(wyzwiska i wulgaryzmy wobec 2 człowieka) .Dla mnie to oczywiste i dziwi mnie że nie jest to jasne i nie podlegające dyskusji. Zwykła anonimowość daje człowiekowi wrażenie, że jest bezpieczny, pozwala poruszać się po Internecie bez obaw, że inni poznają jego prawdziwą tożsamość.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#25 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 19:28

Ale zgodnie z "netykietą" za "spojlerowanie" powinieneś dostać ban
Jak już musisz się "wymądrzać" wynikami to chociaż wstaw to w "SPOJLER"...

A wracając do "TROLI" to jesteś tego najlepszym przykładem...
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#26 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 19:31

arturrumia,
Heh rozwalasz mnie.Po co mi podajesz paragrafy? Jak jesteś taki bardzo przepisowy dlaczego wchodzisz na strony z których można ściągnąć pirackie pliki? I przesta? już bo nie mam ochoty z tobą pisać.Wiem może jesteś samotny ale wyjdź do ludzi w ko?cu:) I mam nadzieję że nie będziesz podawał wyników chyba że masz coś ziomek z głową ale mam nadzieję że nie.
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#27 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 19:59

Ceberebek
Chciałem Wam odpuścić chłopaki i już dać spokój,nie pisać więcej nic w komentarzach odnośnie gali i zamknąć raz na zawsze ten ten temat ale widzę że chcecie wojny:

cyt:A wracając do "TROLI" to jesteś tego najlepszym przykładem...

to będziesz miał wyniki wszystkich za każdym razem w 1 poście.Niech koledzy Ci podziękują właśnie im to załatwiłeś.

Możecie sobie pisać co chcecie w komentarzach ja i tak tego czytać nie będę
zobaczymy kto na tym gorzej wyjdzie,Ja się będę z Was śmiał a wy będziecie się wkurzać i tyle w temacie.

Ceberebek mam nadzieje że jesteś z siebie zadowolony.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#28 | Dodany: 29 Kwiecień 2013 20:35

Mam nadzieję,że po Twoim kolejnym wyskoku-kilka osób napisze do moderatora/administratora i załapiesz się na BONUSA w postaci BANA ban

Cytat: arturrumia
Trollowanie to obrażanie innych użytkowników, wywoływanie kłótni w Internecie.

Inaczej nazwać Cię nie można

Cytat: arturrumia
to będziesz miał wyniki wszystkich za każdym razem w 1 poście.Niech koledzy Ci podziękują właśnie im to załatwiłeś.

A wystarczy,że wstawiający zablokuje dodawanie komentarzy to będziesz mógł sobie w piaskownicy wyniki podawać lepiąc babki...
Użytkownik VIP

arturrumiaUżytkownik

#29 | Dodany: 30 Kwiecień 2013 08:01

Po 1 -Przestroga dla tych którzy obrażają innych w internecie bo czują się bezkarni i anonimowi .

Jeśli chodzi o przestępstwa zniesławienia lub pomówienia to są one ścigane z oskarżenia prywatnego. Należy złożyć ustnie lub pisemnie skargę opierając się na art. 488. § 1. Kodeksu postępowania karnego, na najbliższym posterunku Policji, a ta prześle ją do właściwego sądu (wygodniejszy sposób, a w razie potrzeby Policja zabezpieczy dowody). Proszę pamiętać również o możliwości dochodzenia zadośćuczynienia pieniężnego w postępowaniu cywilnym (tj. o naruszenie dóbr osobistych). Zgodnie z art. 24. § 1. Kodeksu cywilnego

Po 2-Internet z założenia jest obszarem swobodnej wymiany poglądów i opinii, co gwarantuje między innymi art. 54 Konstytucji RP, zakazujący także cenzury prewencyjnej oraz art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, przewidujący ograniczenie wolności słowa jedynie do przypadków związanych m.in. z zagrożeniem bezpiecze?stwa pa?stwa czy ochroną dobrego imienia i praw innych osób.Także Sorry Ty ani nikt inny nie będzie mi zabraniał wypowiadania się w komentarzach.

Na ty chciałbym już zako?czyć ten przykry temat,spór.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#30 | Dodany: 30 Kwiecień 2013 14:34

http://netykieta.prv.pl/



I nie TY-kaj mnie ,bo kolegami nie jesteśmy...

Informacje