EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul

Dodał: turysta16 26 Maj 2013 15:02


Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul

Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul

Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul
W sobotnią noc z 25 na 26 maja w hali MGM Grand Garden Arena w Las Vegas w USA, odbyła się gala UFC 160 "Velasquez vs Silva 2", która w głównej części dwóch zasadniczych walk ustaliła hierarchię wagi ciężkiej w światowym MMA.


Dane techniczne:

Size………..: 1.46 GB
Source………: Espn HD Channel
Container……: MP4
Frame.Rate…..: 29.97 FPS
Resolution…..: 700 x 400
Aspect.Ratio…: 16.9
Video.Codec….: x264
Video.bitrate..: 1100 kbps
Audio.Codec….: AAC
Audio.bitrate..: 160
Runtime……..: 2.46.42 Mins


Screeny:
Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul



Gala UFC 160 (2013) HDTV.x264-Sir.Paul
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!





Użytkownik VIP

turysta16VIP

#1 | Dodany: 26 Maj 2013 15:02

Linki znalezione w sieci smile
Użytkownik VIP

slucaUploader

#2 | Dodany: 26 Maj 2013 15:03

Akurat brałem się za robienie newsa. Patrzę, nikomu się nie chce to dodam ;-) ok
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#3 | Dodany: 26 Maj 2013 15:20

turysta16 nie jestem zadowolony z tej wstawki bo jak już dodajesz to dawaj wszystko ...
Dodaj Prelimsy i walki z Facebooka bo to ważne walki ... może nie dla Ciebie ale dla fanów ważne.
Po za tym skoro wiedziałeś że Gala się odbywa akurat wczoraj to powinieneś się BARDZIEJ przygotować skoro chciałeś dawać wstawkę.
... Na przestrzeni czasu patrząc na cały rozwój ExSite.pl powiem Ci jedno. SANTEKUTACO jest jedyna osobą która dodaje tu właściwe wstawki z PL. komentarzem.
Takie wstawki jak Twoja są po prostu kopiowaniem pracy innych ludzi wiec aż tak za nadto nie ciesz się że niby pierwszy jesteś.

Ogólnie wstawka OK ale szkoda że wiedziałeś o niej a nie zgrywałeś z polskim komentarzem.

PZDR
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#4 | Dodany: 26 Maj 2013 15:31

UFC 160-COMPLETE(Countdown/Ważenie/Preliminacje/Główna Karta

Przykładowe dane tech.(DSR XviD-XWT):

Rozmiar pliku: 826.4 MiB (866585476 bajtów)
Czas trwania: 01:26:13.760 (5173760 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 340 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 25.000
Video kodek: XviD
Video bitrate: 1 200 Kbps
Video rozdzielczość: 640x368
Video rozmiar: 740 MiB (90%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 44.1 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 78.9 MiB (10%)

UFC 160 Countdown (2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Poniższe wstawki w języku angielskim
UFC 160-Weiht In-Ważenie
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Preliminary.HDTV.x264-EVOLVE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Prelims.HDTV.x264-DX.mp4
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160 DSR XviD-XWT(Main Card)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

penerka13Użytkownik

#5 | Dodany: 26 Maj 2013 15:48

Ceberebek,
Twoje wstawki to są po polsku?
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#6 | Dodany: 26 Maj 2013 15:52

Tylko "Countdown"
Użytkownik VIP

turysta16VIP

#7 | Dodany: 26 Maj 2013 19:24

AGrEST.,
Ale to nie jest moja wstawka, nie mój ripp. Linki też nie są moje (wziąłem je kopiuj wklej z innego forum a wiem, że Sir.Paul od lat rippuje walki MMA / boks itp.). Więc nie rozumiem o co Ci chodzi ? Ja nie mam z tego złamanego grosza. SANTEKUTACO to zgrywa, ma z tego parę $, a ja to wrzucam dla innych. Druga sprawa: po co komentarz PL do takich walk ? No chyba że ktoś nie rozumie co zawodnicy mówią w wywiadach to wtedy ma to sens.
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#8 | Dodany: 26 Maj 2013 19:38

turysta16 jak to po co komentarz PL. Janisz i Juras tworzą świetny klimat komentatorów podczas gal MMA w polsce i UFC, dobrze jest posłuchać kogoś mądrego, kogoś kto się na tym zna, niekiedy z poczuciem humoru to jest to co my fani UFC lubimy, ktoś kto tego niezna niezrozumie. Rozumiem co mówią zawodnicy po angielsku uwierz mi, ale słuchając Mike Goldberga jako komentatora UFC który wiecznie mówi this is all over czy inne tego typu wyuczone teksty w każdej walce to może się znudzić. W polskim komentarzu jest powiew świeżości
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#9 | Dodany: 26 Maj 2013 19:48

turysta16 widzę że nie zrozumiałeś tego co napisałem, a potwierdza to Twoja wypowiedz, tak więc "nie mam więcej pyta?" ...
N/C
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#10 | Dodany: 26 Maj 2013 19:48

DORZUCONE

UFC 160.Prelims-Facebook.480p.WEB-DL.x264-WINNEBAGO
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Preliminary.HDTV.XviD-AFG
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.HDTV.x264-Sir.Paul
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

turysta16VIP

#11 | Dodany: 26 Maj 2013 20:05

AGrEST.,
Bardzo dobrze zrozumiałem co napisałeś i to Ty nie zrozumiałeś co napisałem. A zatem przeanalizuję jeszcze raz Twoją wypowiedź - żebyś zrozumiał :)
turysta16 nie jestem zadowolony z tej wstawki bo jak już dodajesz to dawaj wszystko ...
Dodaj Prelimsy i walki z Facebooka bo to ważne walki ... może nie dla Ciebie ale dla fanów ważne.

Dlaczego mam dodawać wszystko ? Dla Ciebie, jako fana MMA jest to ważne, ale dla 90% oglądających nie jest to ważne. Większość ogląda walki z karty głównej.
Po za tym skoro wiedziałeś że Gala się odbywa akurat wczoraj to powinieneś się BARDZIEJ przygotować skoro chciałeś dawać wstawkę.

Do czego miałbym się bardziej przygotować ? Co takiego chciałbyś od NIE MOJEJ wstawki. Chciałeś wcześniejszej walki ?
... Na przestrzeni czasu patrząc na cały rozwój ExSite.pl powiem Ci jedno. SANTEKUTACO jest jedyna osobą która dodaje tu właściwe wstawki z PL. komentarzem.
Takie wstawki jak Twoja są po prostu kopiowaniem pracy innych ludzi wiec aż tak za nadto nie ciesz się że niby pierwszy jesteś.

No to się bardzo cieszę, że zgrywa jako jedyny te wstawki. Ale w czym problem ? Że dałem galę z angielskim komentarzem ?
Ogólnie wstawka OK ale szkoda że wiedziałeś o niej a nie zgrywałeś z polskim komentarzem.

PZDR

Powtórzę jeszcze raz ... Nie jest to moja wstawka, nie bawię się w zgrywanie itd.

Następny razem wytłuszczę "Linki znalezione w sieci smile" albo inaczej sformułuję zdanie, żeby wszyscy zrozumieli, że to jest nie moja wstawka.

A co do rozwoju EXSite to gwarantuję Ci, że lepiej, że jest wybór pomiędzy polskim a angielskim komentarzem. Nie każdy chce słuchać Jurasa i Janisza. Cenię facetów, ale niejednokrotnie parodiowali niż komentowali (czytaj: KSW 12 i przykładowa walka Pudziana z Najmanem).
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#12 | Dodany: 29 Maj 2013 10:54

loler

Po przeczytaniu tej Twojej śmiesznej analizy przekonałem się że Totalnie człowieku nie skumałeś o co mi chodziło. No ale zostawmy już ten temat bo szkoda czasu na rozpisywanie się o tym.
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

turysta16VIP

#13 | Dodany: 30 Maj 2013 20:15

loler

Prawda, szkoda czasu. Raz napisałeś bełkot i teraz ciężko jest się z tego wytłumaczyć.

Informacje