EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL

Dodał: SANTEKUTACO 26 Maj 2013 18:12


UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013)
PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


Preeliminacje
UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x360 25.00fps 1261kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 136kbps
wielkość całości:...:1,16 GB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:600 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....: PL
Czas trwania:.......:1:58:37
Dane Naprawcze: brak

UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Cain Velasquez - Antonio Silva
UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL


Dane Techniczne:
Video: Xvid 640x360 25.00fps 1405kbps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 137kbps
wielkość całości:...:1,48 GB
rodzaj kompresji:...:rar
wielkość partów:....:600 MB
zawartość uploadu:..:plik .avi
wersja językowa:....: PL
Czas trwania:.......:2:12:57
Dane Naprawcze: 3%

UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


UFC 160 Cain Velasquez - Antonio Silva (26.05.2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#1 | Dodany: 26 Maj 2013 16:15

It's time !!! .... Cain
thx
Użytkownik VIP

aawwssUżytkownik

#2 | Dodany: 26 Maj 2013 16:25

Odbije ktoś na rapidgator?
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#3 | Dodany: 26 Maj 2013 16:46

UFC 160-COMPLETE(Countdown/Ważenie/Preliminacje/Główna Karta

Przykładowe dane tech.(DSR XviD-XWT):

Rozmiar pliku: 826.4 MiB (866585476 bajtów)
Czas trwania: 01:26:13.760 (5173760 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 340 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 25.000
Video kodek: XviD
Video bitrate: 1 200 Kbps
Video rozdzielczość: 640x368
Video rozmiar: 740 MiB (90%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 44.1 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 78.9 MiB (10%)

UFC 160 Countdown (2013) PL.DVBRip.XviD / Lektor PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Poniższe wstawki w języku angielskim
UFC 160-Weiht In-Ważenie
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Preliminary.HDTV.x264-EVOLVE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Prelims.HDTV.x264-DX.mp4
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160 DSR XviD-XWT(Main Card)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

AGrEST.Użytkownik

#4 | Dodany: 26 Maj 2013 19:17

thx
http://youtu.be/KrVC5dm5fFc

http://youtu.be/gCYcHz2k5x0
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#5 | Dodany: 26 Maj 2013 19:48

DORZUCONE

UFC 160.Prelims-Facebook.480p.WEB-DL.x264-WINNEBAGO
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.Preliminary.HDTV.XviD-AFG
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

UFC 160.HDTV.x264-Sir.Paul
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

pawbar0Użytkownik

#6 | Dodany: 27 Maj 2013 11:22

thx
Użytkownik VIP

miutas26Użytkownik

#7 | Dodany: 27 Maj 2013 15:20

TURBOBIT mozna prosic??
Użytkownik VIP

L=SzuleqUżytkownik

#8 | Dodany: 1 Czerwiec 2013 01:56

czy mogl by ktos wrzucac ufc na online bo z tego kraju w ktorym przebywam nie moge pobierac nic bo jest zablokowane
Jezus Chytrus !!!
Masz Pytanie ? To Pytaj ! A Uzyskasz Odpowiedz !

Informacje